Internet radiowy w pc i naotebooku przez kabel...

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
misiek77
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-07, 06:53
Lokalizacja: Andrychów

Internet radiowy w pc i naotebooku przez kabel...

Post autor: misiek77 »

Mam internet radiowy. Sygnal doprowadzony jest do pc kablem od anteny do karty sieciowej. Mam druga karte sieciowa w tym komputerze i przez nia mam polaczony laptop ( kabel crossowy ). Nie wszystko jest ok, komputery widza sie nawzajem ale na laptopie nie mam internetu. Nie wiem jak mam doklapdnie skonfigurowac oba komputery zeby internet dzialal tez na laptopie. Na pc mam windows 2000 a na laptopie xp home.
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Internet radiowy w pc i naotebooku przez kabel...

Post autor: MaxFM »

Jakie masz ustawienia od dostawcy neta ? załacz ICS
misiek77
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-07, 06:53
Lokalizacja: Andrychów

Re: Internet radiowy w pc i naotebooku przez kabel...

Post autor: misiek77 »

Hmm, nie bardzo sie na tym znam. Ostatnio mi powiedzieli ze musze im chyba podac jakies numery mac karty sieciowej i chyba chodzi o karte w komputerze stacjonarnym i ta w laptopie. Nie bardzo sie na tym znam ale moze sie w koncu uda cos z tym zrobic. Laptop mam od tygodnia i od tygodnia sie z tym internetem mecze.
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Internet radiowy w pc i naotebooku przez kabel...

Post autor: MaxFM »

Skoro kazali Ci podac MAC to dajesz start->uruchom->wpisujesz "cmd"->wpisujesz "ipconfig /all" i masz tam ADRES FIZYCZNY KARTY (to jest włąsnie MAC karty sieciowej)A co do ICS to chodziło mi o udostepnianie połaczenia na 2 karte. Klikasz prawym na ikonie połaczenia i udostepnij ...
ODPOWIEDZ