Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2005-11-12, 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: matt »

Witam, pilnie poszukuję dostępu do internetu w Warszawie przy ul. Rozbrat 34/36. Wszelkie info proszę na gg 1126787 lub mailem: [email protected]
pabloo

internet radiowy -centrum

Post autor: pabloo »

rooooooowniez baaaardzo pilnie poszukuje mozliwosci dostepu radiowego do internetu na ul.Elektoralnej - Śródmieście Północne
[email protected]
6560981
ksisb

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: ksisb »

a ja na Mokotowie, Madalińskiego

[email protected]
michal_online

internet srodmiescie - zlota

Post autor: michal_online »

Witam,
ja rowniez poszukuje Internetu w srodmieciu ul. zlota [niskie numery]
kontakt: [email protected]
gg: 167569
Pozdrowka.
michal
Gość

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: Gość »

ja również poszukję dostawcy internetu na woli ul. skierniewicka (blisko ul. kasprzaka) [email protected]
kisiel

internet warszawa centrum sienna

Post autor: kisiel »

poszukuje bezprzewodowego dostawcy. [email protected]
Gość

Re: internet srodmiescie - zlota

Post autor: Gość »

ja mieszkam na Rynku Starego Miasta 19. Mam problem z założeniem internetu bo albo nie ma zasięgu, albo nie ma łączy doprowadzonych do kamienicy i tysiące innych powodów.... muszę mieć internet :) !! proszę pomóżcie.
Magdalena
[email protected]
Gość

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:ja również poszukję dostawcy internetu na woli ul. skierniewicka (blisko ul. kasprzaka) [email protected]
Gość

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: Gość »

a ja szukam dostawcy w warszawie -> śródmieście -> ul. lwowska
[email protected]
Jogi

Warszawa - centrum

Post autor: Jogi »

Szukam dostępu Śniadeckich 15
jan.fasola(wytnij)@poczta.onet.pl
ed

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: ed »

Czesc, jesli macie jakis namiar na dobre lacze przy ulicy Zgoda 13 (to jest warszawa - centrum - obok palacu) to prosze o kontakt na [email protected]
Awatar użytkownika
marcin
*** Administrator ***
Posty: 198
Rejestracja: 2005-08-16, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: marcin »

Mieszkałem kiedyś na Zgoda 13, dobra lokalizacja w Centrum, lepiej nie można. Za moich czasów na Ip mieściła się jakaś firma od pagerów i oni podłączyli mi necik za jakieś nieduże pieniądze (nie pamiętam ile). Jeżeli jeszcze tam są, zapytaj.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: zDaleKi »

A jak ktoś coś się dowie o tej firmie to proszę o info, to "doczepię"
do podwieszonego wątku.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Nicramo

Szukam dostawcy netu

Post autor: Nicramo »

Witam, ja również pilnie poszukuję dostępu do internetu w Warszawie przy ul. Pańskiej, tuz obok biurowca RONDO1. Wszelkie info proszę na e-mail: [email protected]
bachap

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: bachap »

Ja też poszukuję internetu bezprzewodowego w centrum ul.przechodnia. Jeśli ktoś coś będzie wiedział to proszę o kontakt [email protected]
DarkSu

Internet - bliska Wola

Post autor: DarkSu »

Hej.
Ja rowniez sie dolączam do poszukujacych.
Widzialem kogos Tu z ul. Skierniewickiej. Ja bym chetnie potrzebowal w okolice ul. Plockiej. Moze wspolnie sie skrzykniemy i wykupimy dostep do netu.
Podzwonilem do provider'ow radiowych dostepow i potrzebuja, zaleznie od dostawcy, od 10 do 25 uzytkownikow i jakis budynek z pozwoleniem na postawienie anteny.
OVER...
Gość

Re: internet srodmiescie - zlota

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:ja mieszkam na Rynku Starego Miasta 19. Mam problem z założeniem internetu bo albo nie ma zasięgu, albo nie ma łączy doprowadzonych do kamienicy i tysiące innych powodów.... muszę mieć internet :) !! proszę pomóżcie.
Magdalena
[email protected]
Możesz wziąć łącze z Netpartnera, ale z tego co wiem koszta instalacji są ogromne a usługa jest okej
www.najtanszyinternet.com.pl
Gość

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: Gość »

witam, ja również poszukuje bezprzewodowego internetu na ul. Łazienkowskiej [email protected]
nabassu

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: nabassu »

jesli mialby ktos namiary na dostawce do ulicy Prochowej 7 w warszawie bylbym wdzieczny.
[email protected] 504542326
Gość

Internet

Post autor: Gość »

Witam,

Pozsiadam 2MB/s łącze na Rynku Starego Miasta jak by co moge komu udostępnić radiowo (WIFI).

Pisać na Mail [email protected]

Pozdrawiam
o_wlodi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-07, 16:08

Re: Internet - bliska Wola

Post autor: o_wlodi »

DarkSu pisze:Hej.
Ja rowniez sie dolączam do poszukujacych.
Widzialem kogos Tu z ul. Skierniewickiej. Ja bym chetnie potrzebowal w okolice ul. Plockiej. Moze wspolnie sie skrzykniemy i wykupimy dostep do netu.
Podzwonilem do provider'ow radiowych dostepow i potrzebuja, zaleznie od dostawcy, od 10 do 25 uzytkownikow i jakis budynek z pozwoleniem na postawienie anteny.
OVER...
Cześć, ja mieszkam na rogu działdowskiej i wolskiej. Więc chętnie się podłączę.
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

tak czytam i sie bardzo dziwie,Warszawa/stolica i internetu nie mozna zalozyc?,nie ma radiowki,kablowki,neostrady nie wspominajac o iPlusie itp.?
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
o_wlodi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-07, 16:08

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: o_wlodi »

Jak widac stolica, centrum a o net ciezko, przynajmniej w moim przypadku. Kablówki i tel.stacjonarnego nie mam i nie mogłabym sobie założyć bo mieszkanie wynajmowane. iPlus - wolne łącze a umowa na dwa lata - wiec to jest ostateczność. Najlepiej radiówkę, ale na Wolskiej brak. :(((
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: cdx »

o_wlodi pisze:Najlepiej radiówkę, ale na Wolskiej brak. :(((
brak bo wystawiles antene za okno i sprawdzales czy czekasz az handlowiec zapuka do domu?
bo jezeli ktos ma jakis tam widok z okna i cywilizacje za oknem to
tam musi byc internet a w stolicy to cud jak nie jest sie w zasiegu jakiegos nadajnika wifi to jest niemozliwe :)
o_wlodi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-07, 16:08

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: o_wlodi »

ja sie za bardzo na tym nie znam, ale kumpel przyszedł z laptopem i nie wyłapał żadnej sieci.

kobietka :)
O.
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Dostęp do internetu - Warszawa Centrum

Post autor: cdx »

o_wlodi pisze:ja sie za bardzo na tym nie znam, ale kumpel przyszedł z laptopem i nie wyłapał żadnej sieci.

kobietka :)
O.
to znaczy ze sasiad za sciana nie ma AP w domu ale z antena za oknem
<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> cos jest zalatw jakas yagi i sprawdz albo przejdz sie z tym laptokiem po okolicy
ODPOWIEDZ