Problem z kartą wireless Planet WL-8303. Prosze o pomoc.

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
najazeru
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-30, 19:24
Lokalizacja: Olkusz

Problem z kartą wireless Planet WL-8303. Prosze o pomoc.

Post autor: najazeru »

Zainstalowalem karte wireless planet wl-8303 ale windows xp prof sp2 wykrywa ja jako karte sieciową ale przewodową. Dlaczego się tak stało. Wczesniej karta po instalacji rozpoznawana byla jako bezprzewodowa.Czy da sie to jakos zmienic??? Dodam tylko że próbowalem kilka razy instalowac i bez skutku. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Problem z kartą wireless Planet WL-8303. Prosze o pomoc.

Post autor: cdx »

najazeru pisze:Zainstalowalem karte wireless planet wl-8303 ale windows xp prof sp2 wykrywa ja jako karte sieciową ale przewodową. Dlaczego się tak stało. Wczesniej karta po instalacji rozpoznawana byla jako bezprzewodowa.Czy da sie to jakos zmienic??? Dodam tylko że próbowalem kilka razy instalowac i bez skutku. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
jak przewodowa? wykrywa ja jako co w systemie jaki model?
bo ta karta to zwykly realtek 8180
najazeru
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-30, 19:24
Lokalizacja: Olkusz

Re: Problem z kartą wireless Planet WL-8303. Prosze o pomoc.

Post autor: najazeru »

cdx pisze:
najazeru pisze:Zainstalowalem karte wireless planet wl-8303 ale windows xp prof sp2 wykrywa ja jako karte sieciową ale przewodową. Dlaczego się tak stało. Wczesniej karta po instalacji rozpoznawana byla jako bezprzewodowa.Czy da sie to jakos zmienic??? Dodam tylko że próbowalem kilka razy instalowac i bez skutku. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
jak przewodowa? wykrywa ja jako co w systemie jaki model?
bo ta karta to zwykly realtek 8180
System widzi ją jaką karte Planet WL-8303 PCI wireless adapter lecz ikonka w tray jest od sieci przewodowej rowniez w połączeniach sieciowych jest jako karta przewodowa. Jak wchodze w ustawienia karty to są tam takie zakładki jak w karcie przewodowej. Nie ma np mozliwosci wyszukiwania sieci bezprzewodowej a co za tym idzie jej wybrania. Nie wiem czym to jest spowodowane.
ODPOWIEDZ