Połączenie dwóch kabli

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adikos

Połączenie dwóch kabli

Post autor: Adikos »

Witam, potrzebuję informacji jaki dokupić mam wtyk. Otóż z mojej anteny wychodzi ok 1,5m kabel zakończony wtykiem identycznym jak na aukcji: Usunięte przez Moderatora ->bob - niezgodne z Regulaminem Forum.
Do kabla podpięte jest urządzenie Senao 2611CB3 PLUS DELUXE: Usunięte przez Moderatora ->bob - niezgodne z Regulaminem Forum.
. Muszę przedłużyć kabel antenowy o jakieś 9m więc potrzebuję drugi wtyk i teraz właśnie nie wiem jaki. Prawdopodobnie będzie to wtyk męski: Usunięte przez Moderatora ->bob - niezgodne z Regulaminem Forum.
. Proszę uświadomić mnie czy mam rację :)
Chciałbym kupić potrzebny wtyk i 9m dobrego kabla i dobrym tłumieniem. A może wystarczy zlutować kable razem bez wtyków :?: Jaki kupić wtyk i kabel :?:
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Połączenie dwóch kabli

Post autor: MaxFM »

Dobrze myslisz, z tym ze kolene 9m kabla + 2 złaczki moze wprowadzic znaczne tłumienie sygnału i pogorszenie linku. A nie lepiej pozostawic AP w tym samym miejscu i przedłuzyc skretke ?? wydzie taniej i bez strat.
Adikos

Re: Połączenie dwóch kabli

Post autor: Adikos »

MaxFM pisze:Dobrze myslisz, z tym ze kolene 9m kabla + 2 złaczki moze wprowadzic znaczne tłumienie sygnału i pogorszenie linku. A nie lepiej pozostawic AP w tym samym miejscu i przedłuzyc skretke ?? wydzie taniej i bez strat.
Teraz AP jest pod samym dachem i nie mam pewności że przetrwa zimę. Chyba że zastosować jakąś podgrzewaną skrzynkę :?:
ODPOWIEDZ