Poczta w MDA Vario/Qtek9100

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
regul
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-25, 13:00

Poczta w MDA Vario/Qtek9100

Post autor: regul »

Witam, jestem leszcz w temacie Pocket PC wiec prosze o pomoc doswiadczonych kolegow.
Skonfigurowalem klienta poczty w MDA Vario (WM 5.0), niewiele tam jest do konfiguracji :-) Moge wysylac e-maile, ale nie moge ich odbierac :shock:
Identycznie skonfigurowane konto na notebooku dziala.
Probowalem powalczyc innymi programami i mam drugie pytanie. Po uruchomieniu klienta poczty, albo explorera, GPRS laczy sie automatycznie.
Ale jak juz mam innym program (np. putty), to w jaki sposob zmusic GPRS no nawiazania polaczenia zanim taki putty odpale ?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Poczta w MDA Vario/Qtek9100

Post autor: Szadzik »

regul pisze:Witam, jestem leszcz w temacie Pocket PC wiec prosze o pomoc doswiadczonych kolegow.
Skonfigurowalem klienta poczty w MDA Vario (WM 5.0), niewiele tam jest do konfiguracji :-) Moge wysylac e-maile, ale nie moge ich odbierac :shock:
Identycznie skonfigurowane konto na notebooku dziala.
Probowalem powalczyc innymi programami i mam drugie pytanie. Po uruchomieniu klienta poczty, albo explorera, GPRS laczy sie automatycznie.
Ale jak juz mam innym program (np. putty), to w jaki sposob zmusic GPRS no nawiazania polaczenia zanim taki putty odpale ?
Z tym problemem to raczej na www.pdaclub.pl.

Jeśli nie odbiera, znaczy, że źle ustawiłeś serwer poczty przychodzącej.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ