jezdze sam. ciezarorym po europie, jaki internet

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Siersciuch1987
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-08, 01:57
Lokalizacja: sanok

jezdze sam. ciezarorym po europie, jaki internet

Post autor: Siersciuch1987 »

Witam wszystkich, jezdze sam. ciezarowym po calej europie. W mojej pracy bardzo potrzebny jest mi internet do odbierania listow zamowien itp. Podpowiedzcie mi co zrobic aby taki internet w mojej ciezarowce posiadac.
Z gory bardzo dziekuje za wszelkiego rodzaju pomoc.
p.s nie jestem informatykiem, dlatego prosilbym o w miare zrozumiale wytlumaczenie zagadnienia.
Pozdrawiam SIERSCIUCH z SANOKA
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 06:24 przez Siersciuch1987, łącznie zmieniany 1 raz.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: jezdze sam. ciezarorym po europie, jaki internet

Post autor: zDaleKi »

Albo internet satelitarny (drogi).
Albo komórkowy - ale wtedy musisz mieć albo na każdy kraj oddzielną kartę SIM. Albo jedną uniwersalną z dobrą taryfą (a o taką ciężko). Poczytaj to: Korzystanie z połączenia za granicą kraju - oferty operatorów zagranicznych
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: jezdze sam. ciezarorym po europie, jaki internet

Post autor: Chris-Kr »

Krzysztof
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: jezdze sam. ciezarorym po europie, jaki internet

Post autor: ja.michal »

Siersciuch1987 w prawdzie nie na całym, ale na większości Europy będzie działać internet z sieci Three (irlandzkiego na pewno) bo brat też jeździ po europie i ma na abonament to.
WEuropie działa w ramach abonamentu w Danii, Irlandii, Włoszech, Austrii, Szwecji i UK.
ODPOWIEDZ