iplus - jakieś dżezy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
slimakterium
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2007-10-05, 16:10
Lokalizacja: bielsko-biała

iplus - jakieś dżezy

Post autor: slimakterium »

Kończy mi się umowa na iplus'a więc od dwóch tygodni wałkuję temat przedłużenia umowy z opcją zakupu netbooka. Chodzi konkretnie o model Samsung NC10. Kilka dni temu w abonamencie za ok. 60 zł kosztował ok. 600 zł i oczywiście nie był dostępny na "magazynie centralnym". Dziś zerkam z ciekawości na iplus.pl i widzę (!!!) cenę ok. 1700 zł. Proszę szanowni forumowicze oświećcie mnie jaki tu mamy "walor promocyjny" (hę?).

[Na marginesie dodam że właśnie negocjuję przedłużenie kontraktu na jeden z telefonów w Plusie - mam w sumie 5 aktywacji, płacę rachunki na poziomie 500-600 zł - a facet z działu utrzymania klienta (2699) zaproponował mi 400 minut dodatkowo do wygadania przez rok, czyli jakieś 130 zł za cyrograf na kolejne 2 lata -> myślałem że zastrzelę go śmiechem... chyba czas zmienić operatora]

[edit] w regulaminie tej "nowej" promocji na iplusa u dołu strony stoi napisane: "Ceny detaliczne modemów/routera/Mini Notebooka oferowanych na warunkach ogólnych aktualne na dzień 17.09.2009" (!!!), gdzie w regulaminie który ściągnąłem jeszcze 05.01.2010 pisało: "Ceny detaliczne modemów/routera/Mini Notebooka oferowanych na warunkach ogólnych aktualne na dzień 22.12.2009" - jednym słowem powrót do przeszłości (SIC)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: marens »

NC10 nie jest już nigdzie dostępny.
slimakterium
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2007-10-05, 16:10
Lokalizacja: bielsko-biała

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: slimakterium »

marens pisze:NC10 nie jest już nigdzie dostępny.
Jak znajdą się naiwni skłonni wyłożyć 1700 złociszy to się szybko pojawi ;). Swoją drogą skoro jest niedostępny to nie powinni go umieszczać w ofercie.

Generalnie serwis www.plus.pl jest pełen niedociągnięć a w rozmowie z konsultantami zawsze mam wrażenie że wiem więcej o ich ofercie od nich... ale może nie będę się rozpędzał na ten temat :klnie:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: ja.michal »

slimakterium pisze:w rozmowie z konsultantami zawsze mam wrażenie że wiem więcej o ich ofercie od nich...
Nie Ty jeden. :hyhy:
Awatar użytkownika
baxxxio
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 246
Rejestracja: 2010-01-25, 23:07
Lokalizacja: kelakefu

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: baxxxio »

Masz 5 aktywacji biznesowych ?
To zadzon do boku i spytaj kto jest twoim opiekunem biznesowym.
Taka osoba ma spore mozliwosci mnie juz 3-krotnie zatrzymala w plusie :)
slimakterium
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2007-10-05, 16:10
Lokalizacja: bielsko-biała

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: slimakterium »

w sobotę (23.01) odwiedziłem autoryzowany salon plus'a w bielsku-białej, wyrwałem samsunga nc10 za 1 zeta 22 gr i przedłużyłem umowę na jeden z numerów na koncie. Z otrzymanych warunków jestem zadowolony, ale trwało to wszystko 2 godziny i babka która mnie obsługiwała jest totalną lamą;

Jest dla mnie niewyobrażalne jak można się kisić 8 godzin dziennie w pracy i nie mieć pojęcia o podstawowych rzeczach dotyczących oferowanego sprzętu i usług, o tempora o mores !!

na marginesie - gdyby ktoś poszukiwał netbooka samsunga nc10 to mam namiar na gościa który aktualnie ma 2 sztuki w bielsku (dystrybutor plus'a)

[Sundance_kid - sorki za próbę przemycenia niecenzuralnych sformułowań ale krew mnie zalewa jak mam do czynienia z brakiem elementarnej wiedzy u kogoś kto za to bierze kasę]

[ Komentarz dodany przez: Sundance_kid: 2010-01-26, 10:06 ]
Mnie też krew zalewa jak ja wiem więcej od konsultantów. Ale staram sie hamowac bo bym im obraziła rodzinę do 5 pokoleń wstecz jakbym się zdenerwowała.
Ostatnio zmieniony 2010-01-26, 09:23 przez slimakterium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baxxxio
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 246
Rejestracja: 2010-01-25, 23:07
Lokalizacja: kelakefu

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: baxxxio »

W ktorej taryfie dostales go za 1pln ?
slimakterium
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2007-10-05, 16:10
Lokalizacja: bielsko-biała

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: slimakterium »

iplus firmowo, ok. 109 zł brutto
Awatar użytkownika
baxxxio
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 246
Rejestracja: 2010-01-25, 23:07
Lokalizacja: kelakefu

Re: iplus - jakieś dżezy

Post autor: baxxxio »

No to jesli masz 5 aktywacji na firme to dzwon na 2601(chyba ze masz mozliwosc 8585) i popros o zeby twoj opiekun biznesowy(powinienies miec przydzielonego) sie z toba skontaktowal.
Ma on duzo wiecej mozliwosci, moze aktywowac ci nr 8585(na 2-3 numerach max) czyli BOK dla klietow biznesowych.Nie dosc ze za darmo to jeszcze mniejszy czas oczekiwania.
Mnie przedluzanie umowy zajmuje 5 miut, oczywiscie wczesniej uzgodnienia telefoniczno/mailowe i doslanie dokumentow faxem ;)

ps.Mialo byc cenowo nie gorzej niz w play'u ... i sie udalo dzieki opiekunowi g300 ;)
ODPOWIEDZ