Myślałem,że mam GPRS-internet od PLUS, ale ...

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Alster Ego
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2005-12-11, 22:15
Lokalizacja: EU

Myślałem,że mam GPRS-internet od PLUS, ale ...

Post autor: Alster Ego »

Jakoś 2 meciące temu, chciałem pryłączyć się do Internetu iPlus. Na wielkie szczęście tego nie zrobiłem, a tylko kupiłem starter SIMData za 20zł. I tu zaczyna się bardzo ciekawie:
rozpakowałem pakiet, dastałem sim-kartę, i 2 niepotrzebne papierki - na jednym były stare ceny - już nie aktualne. Nie znalazłem tam żadnej informacji o ustawieniach Internetu w komórce i komputerze. Ale to nic z tym, że kiedy jutro zatelefonowałem do COK, to za 30 minut tam mi nikt nie mógl powiedzieć jakie potrzebne są te ustawienia. Tak samo nie mogłem otrzymać jakiejkolwiek informacji na ten temat w żadnym punkcie PLUS. Wszyscy mnie kierowali do głównego salonu. (tam prawie zawsze kolejka 20-30 osób). Ustawiłem sam...
GPRS-Internet pracował 2 tygodnie na szybkości nie więcej niż 50 kilobits/second!!!!!
Potem akurat z okęgu mojego domu było nie możliwo ustanowić połączenia. 100 metrów od zamieszkania - już internet pracował. Znów idę do salonu - na co mnie odpowiedzieli, że nie ma tam żadnych problemów. Za 4 dni połączenia znów stało możliwe...
Szybkosć jest i nadal taka zła...
Teraz już mi nie potrzebny taki internet od PLUS, <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie chcę nawet próbować GPRS-Internet od Orange i Era.
Bądźcie rozsądni, nie wierzcie ich reklamom, przestrzegam...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Myślałem,że mam GPRS-internet od PLUS, ale ...

Post autor: zDaleKi »

Alster Ego pisze:..... kupiłem starter SIMData za 20zł. I tu zaczyna się bardzo ciekawie:
rozpakowałem pakiet, dastałem sim-kartę, i 2 niepotrzebne papierki - na jednym były stare ceny - już nie aktualne. Nie znalazłem tam żadnej informacji o ustawieniach Internetu w komórce i komputerze.
Trzeba przyznać, że tu Plus dał ciała. Ktoś kto kupuje starter a nie ma
kompletnie nic. żadnego opisu już nawet nie powiem o konfiguracji kompa,
ale przynajmniej dane takie jak APN itd.

Kompletnie zero profesjonalizmu ze strony Plusa w tym starterze!!!
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ