szybki i bez kabla

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
banda z
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-10-18, 21:57
Lokalizacja: d?brówka maz.

szybki i bez kabla

Post autor: banda z »

Przeprowadzam się gdzieś gdzie brak neostrady , brak wi-fi pozostaje mi tylko wolne gsm? Zaznaczam że potrzebuję coś stabilnego aby przy wietrze czy deszczu nie zwalniało bardzo teraz mam 512 kb/s czy ktoś ma jakiś pomysł może?najlepiej w miarę prosty bo niechcę radiówki od sąsiada [jakieś 500 m z przeszkodami] :?: pomyślcie proszę :wink:
Arczix
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-10-18, 19:24
Lokalizacja: Kije

Re: szybki i bez kabla

Post autor: Arczix »

Na świecie istnieją jeszcze inni dostawcy internetu niż Neostrada :) Może akurat w tamtej miejscowości znajduje się jakiś lokalny Provaider który dostarczy Ci w miarę szybki internet, wystarczy się dobrze rozejrzeć. Moim zdaniem przesiadka z Neo na gsm będzie dla Ciebie niezbyt miłym doznaniem więc może jakaś satelita no ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to spełni twoje wymagania, zależy oczywiście jaki masz pieniądz przeznaczony na internet.
iPlus + LG U8330
krasno
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-10-30, 10:25

Re: szybki i bez kabla

Post autor: krasno »

Ostatnio jest głośno o HSDPA, może pomyśl o tym. Co prawda z zasięgiem jeszcze nie najlepiej, ale Era szybko rozbudowuje swoją infrastrukturę. Jest to rozwinięcie UMTSa szybkie łącze, stabilność.
Lubi? powie?ci sentymentalne
banda z
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-10-18, 21:57
Lokalizacja: d?brówka maz.

Re: szybki i bez kabla

Post autor: banda z »

Na świecie istnieją jeszcze inni dostawcy internetu niż Neostrada
Ale niestety nie u mnie pozostaje mi <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> satelita?Chociaż podobno ma być szeroko pasmowy za jakiś czas ciekawe jak z transmisją w czasie wiatru itp <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jak się to sprawuje dajcie znać :?:
Znajomi przeżucają sygnał radiowo na bródnie no i jak ładnie na świecie to działa jak nie to transfer spada do12-20kb\s
ODPOWIEDZ