Wojteks

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Grizzly
Stały użytkownik forum
Posty: 57
Rejestracja: 2010-01-18, 23:31
Lokalizacja: Polska

Wojteks

Post autor: Grizzly »

W ogóle nie rozumiem zachowanie moderatora wojteks . Wiem , że zrobiłem głupi temat , ale nie miało to na celu obrazy , tylko 'lekkiego' żartu .


5. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów zawierających treści :


a. niezgodne z tematyką forum,
b. obraźliwe, obsceniczne, wulgarne, oszczercze, ogólnie przyjęte jako erotyczne i/lub ** Zabronione ** dotyczy również Avatarów!!!
c. zawierające groźby,
d. związane z zakazanymi używkami,
e. wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc,
f. faszystowskich,
g. naruszających prawa innych osób i/lub instytucji,
h. łamiących zasady Allegro czy eBay (lub innych serwisów aukcyjnych),
i. oraz inne, które mogą być sprzeczne z prawem lub szeroko pojętym dobrym obyczajem.

Nie widzę gdzie tutaj złamałem regulamin , nie obraziłem nikogo , nikomu nic nie groziłem ...nic , po prostu nie trafiłem w żart i tyle , a Ty wojteks wyskakujesz od razu z 2pkt :/ ehh...
Bym zrozumiał twoje zachowanie jak byś napisał mi na PW żebym się uspokoił bądź dał przynajmniej 1 pkt ostrzeżenia a nie od razu dwa ! Zapewne robicie swoim znajomym podobne żarty czy tam komuś innemu i nikt nie ma pretensji.. a Wy to przyjmujecie jako obrazę , tak ? Jeszcze najlepsza wiadomość godna uwagi ze strony wojteks
Nie ukrywam że miałem ochotę dać +6
No szkoda że od razu nie chciałeś mi dać +112 :/ Wojteks , po prostu źle zrozumiałeś mój żart i tyle..
BliSki uraziłem Cię ??
Teraz mod będzie bronił moda i wyjdzie na to że ja nie mam racji :/ jak zwykle :(
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Wojteks

Post autor: Blido »

Moim zdaniem złamałeś ten pkt, a konkretnie jego wytłuszczoną część
Grizzly pisze:i. oraz inne, które mogą być sprzeczne z prawem lub szeroko pojętym dobrym obyczajem.
I to nie jednym postem, ale całą serią, zacząłeś tutaj: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p ... ht=#258147
Potem każdy kolejny post lepszy od poprzedniego. Rozumiem że to tylko zabawa, ale... czy ktokolwiek z kolegów miał takie skojarzenia? Jazda - blondynka :zdziwko: Czy Ty masz jakieś problemy kolego Grizzly? Na publicznym forum może jednak warto byłoby pohamować te dziwne zapędy.
Nie wiem czy Wojteks dał Ci te dwa punkty właśnie za to, czy coś innego, ale gdybym mógł to sam za wyżej wymienione co najmniej jednego bym Ci podarował.
Grizzly pisze:Teraz mod będzie bronił moda i wyjdzie na to że ja nie mam racji :/ jak zwykle :(
No to niespodzianka, bo ja nie jestem modem :] . Są pewne granice dobrego smaku, które dla wszystkich kulturalnych osób są nieprzekraczalne.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wojteks

Post autor: zDaleKi »

Grizzly pisze:BliSki uraziłem Cię ??
Tak, Twój żart był wysoce niestosowny i głupi.
Blido pisze:Moim zdaniem złamałeś ten pkt, a konkretnie jego wytłuszczoną część
Dokładnie tak.
Blido pisze:Na publicznym forum może jednak warto byłoby pohamować te dziwne zapędy.
Myślę, że warto i dlatego +1 ma tydzień dla ochłody.
Blido pisze:Są pewne granice dobrego smaku, które dla wszystkich kulturalnych osób są nieprzekraczalne.
Tak, są pewne granice dobrego smaku, które Grizzly, przekroczył. :papa:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Wojteks

Post autor: Jaco »

Grizzly, u mnie masz szlaban :strzela:
ODPOWIEDZ