Play Online na kartę VS mBank Starter mobile

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-26, 20:31
Lokalizacja: Lubelskie

Play Online na kartę VS mBank Starter mobile

Post autor: piotrus »

Witaj. Przejrzałem parę wątków, ale nie znalazłem informacji konkretnie mnie dotyczących więc postanowiłem napisać nowy temat. Chcę zakupić starter jednego z operatorów telekomunikacyjnych aby korzystać z internetu w sposób mobilny głownie w laptopie ale też czasami w telefonie. Dostęp chcę tylko na okres około 3 miesięcy co powoduje, że jakiekolwiek umowy nie wchodzą w grę. Jako platformę do łączenia się z internetem chcę wykorzystać Nokie 6630 która chciałem podłączyć za pomocą kabla do komputera na którym wgrany jest Nokia PC Suite.

Wytypowałem dwie możliwości starterów Play Online na kartę lub starter mBank Starter mobile w którym można wykupić Pakiet Internet 100 MB

Pisze głownie z powodu problemów jakie przysparza Play tzn zasięg Playa testowany na karcie Play Fresh. Teren na którym chcę korzystać jest na mapie zaznaczony jako, że mogę z tego terenu korzystać z internetu. Z powodu nierówności terenu tzn terenu wyżynnego występują duża różnica terenu, zasięg 3G jest bardzo słaby i często przełącza się na GSM. Czy można zmusić telefon aby korzystał 3G sieć ciągle? Telefon przełącza się na GSM ale podczas ręcznego szukania dostępnych sieci w telefonie zawsze jest pokazane, że siec Play jest 3G. Brak pewnego zasięgu 3G powoduje, że mam obawy co do możliwości korzystania i szkoda byłoby wydać pieniądze i nic z tego nie korzystać.*


Natomiast jeśli chodzi o mBank mam pytania do was.
Ile czasu na połączenia wychodzące ważny jest starter w mBank ten najtańszy?
Czy aby korzystać z internetu w Pakiecie 100MB muszę mieć aktywne połączenia wychodzące przez cała długość okresu pakietu? Inaczej mówiąc czy gdy doładuje 5zł i wykupie pakiet mogę z niego korzystać 2 dni czy 30 dni?


* Teren o którym mowa to jedna z bocznych ulic niedaleko skrzyżowania Aleji Warszawskiej i Aleji Solidarności w Lublinie
ODPOWIEDZ