jeszcze jedno pytanko plz o szybka odpowiedz :(:(:(

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
glicer

jeszcze jedno pytanko plz o szybka odpowiedz :(:(:(

Post autor: glicer »

Mam jeszcze jedno pytanie jak mozna skonfigurowac emula zeby chodzil <font color="#FF00FF"><b>»»dobrze««</b></font> na tym łaczu gprs-edge mam edge oko 300 kb/s i zeby <font color="#FF00FF"><b>»»dobrze««</b></font> chodzil na emule lub jakie programy uzywacie :(
glicer

Re: jeszcze jedno pytanko plz o szybka odpowiedz :(:(:(

Post autor: glicer »

ok poczytalm troche fajne forum ale nadal nie wiem jak zrobic zeby emule mi chodzil czy musze kupic to cos za 5 zł tylko jedyne wyjscie ?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: jeszcze jedno pytanko plz o szybka odpowiedz :(:(:(

Post autor: Szadzik »

glicer pisze:ok poczytalm troche fajne forum ale nadal nie wiem jak zrobic zeby emule mi chodzil czy musze kupic to cos za 5 zł tylko jedyne wyjscie ?
Jak kupisz to za 5zł to po prostu nie będziesz cały czas blacklisted, a jak nie kupisz to będziesz i tyle. Da się działać i bez tego za 5zł.
Back to the Future ;)
ertes

Re: jeszcze jedno pytanko plz o szybka odpowiedz :(:(:(

Post autor: ertes »

Jakim cudem ci chodzi edge ok 300kb/s ( piszesz że to wartosc srednia tzn że osiągi masz powyżej 300kb/s osobiscie w to nie wierzę - ale czy to ważne ) w jakiej sieci, jaką masz karte lub modem, jak możesz to napisz . albo daj screna :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mi chodzi IMESH 5.0 spoko chyba dlatego że korzysta m.in z portu 80 a tego nie mogą zablokowac nawet jak by chcieli bo ie na nim pracuje!

pozdr.
ODPOWIEDZ