twoj internet edge + internet satelitarny

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
boardslide
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-10-15, 22:23

twoj internet edge + internet satelitarny

Post autor: boardslide »

mam kanal zwrotny w orange w ofercie twoj internet ,internet chodzi w edge mam pytanie jesli wzialbym zalozmy 1024 kb/s w onetkonekt internet to jakby to dzialalo na jakie transfery moglbym liczyc zalozmy w programach do sciaganiach typu bearshare lub emule albo poprostu czy bardzo by to przyspieszylo moj net ?? bo naprzyklad jak sciagam cos z jakies strony mam okolo 10 kb/s a ile bym mial po przyspieszeniu internetu satelitarnie
Awatar użytkownika
draconair
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2006-05-24, 09:22
Lokalizacja: Inna rzeczywistość

Re: twoj internet edge + internet satelitarny

Post autor: draconair »

Emule... BS... Nie, to raczej nie przejdzie. Internet satelitarny nie jest usługą przeznaczoną do takich celów. Choc nie ukrywam, że ściągając jakimś klientem DC++ możemy liczyc na naprawdę świetne rezultaty :-).

A na jakie transfery możesz liczyć? Zapraszam do przejrzenia tematów na TYM forum w TYM poddziale ;-).
Plus LTE
Orange VDSL
orzeled77
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-12-25, 22:20
Lokalizacja: Radom

ile?

Post autor: orzeled77 »

ile ci chodzi przy sciaganiu strony 10kb/s chyba przed zwolnieniem po 0.5 giga sciagnietych!!!skad wiesz ze to edge a nie gprs?
eellloooo
ODPOWIEDZ