Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: 3G_ »

Ups, sorki... Myślałem, że ten pakiet w TT tak się nazywa. Mój błąd.
michalcza4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-15, 18:10
Lokalizacja: Czarna Sędziszowska

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: michalcza4 »

Z tego co widze w tej nowej taryfie "nowy tak tak fon" blueconnect max można zaaktywować??!! Pytam bo sie zastanawiam nad zmianą taryfy.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: Maximus Magnus »

Witam! :)

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale czy wystarczy, że kupię starter Tak Tak, doładuję go za 10 zł., wyślę sms "Max" pod 8010 i będę miał (bardzo wolnego!) neta? Czy mój stary telefon Nokia 2600 będzie w stanie obsłużyć taki net lub czy po przełożeniu do modemu Huawei E160 net będę miał w kompie?

Podzr.serd. :cfaniak:
tekenxp
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-08, 18:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: tekenxp »

Maximus Magnus pisze:Witam! :)

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale czy wystarczy, że kupię starter Tak Tak, doładuję go za 10 zł., wyślę sms "Max" pod 8010 i będę miał (bardzo wolnego!) neta? Czy mój stary telefon Nokia 2600 będzie w stanie obsłużyć taki net lub czy po przełożeniu do modemu Huawei E160 net będę miał w kompie?

Podzr.serd. :cfaniak:
Tak,będzie to działało tak jak piszesz, w modemie też. Ale prędkość jest taka że ledwo gg chodzi. "Cięższych" stron też nie otworzysz bo połączenie się resetuje. Jednym słowem nie polecam.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: ja.michal »

Maximus Magnus, na tym modelu prędkość zawrotna do 57,6 kb/s będzie. Do GG, poczty i Opery Mini wystarczy.

Jeśli chodzi o podłączanie do komputera to operator podaje, że działa tylko w telefonie. I z tego co ludzie sprawdzili to są problemy z transmisją na komputerze. Często jest jej nawet brak.

To usługa dedykowana do telefonu.

Jak chcesz coś na kartę do komputera to masz w moim podpisie linki do działów z tymi tematami.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze: I z tego co ludzie sprawdzili to są problemy z transmisją na komputerze. Często jest jej nawet brak.
Oj chyba one były przesadzone. Jednemu zjadło z konta, bo zbytnio się spieszył.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: ja.michal »

Hmm. Wydawało mi się, że jakoś inaczej było.
No nim. Widać może się mylę.
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: Pijo »

krystianb pisze:
ja.michal pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Oj chyba one były przesadzone. Jednemu zjadło z konta, bo zbytnio się spieszył.
Testowałem 2 startery tt i dwa razy problem z aktywacja za pomocą kodu ussd. Jedyny pewny sposób aktywacji tego pakietu to zadzwonienie do konsultanta i poproszenie o aktywacje pakietu. Konsultant włączy go od razu, nie będzie trzeba czekać i mamy pewność ze nic nam z konta nie ucieknie.

U mnie pakiet działał w modemie e160 bez żadnych problemów.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2010-08-08, 22:50 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 21:50 przez Pijo, łącznie zmieniany 1 raz.
tekenxp
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-08, 18:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: tekenxp »

ja.michal pisze:Maximus Magnus, na tym modelu prędkość zawrotna do 57,6 kb/s będzie. Do GG, poczty i Opery Mini wystarczy.

Jeśli chodzi o podłączanie do komputera to operator podaje, że działa tylko w telefonie. I z tego co ludzie sprawdzili to są problemy z transmisją na komputerze. Często jest jej nawet brak.

To usługa dedykowana do telefonu.

Jak chcesz coś na kartę do komputera to masz w moim podpisie linki do działów z tymi tematami.
Fakt operator podaje że działa tylko w fonie, ale testowałem na modemie podłączonym do lapka i śmiga pięknie.Zero problemów.Oczywiście do momentu przekroczenia limitu. Potem to już tylko "bieda z nędzą" ;)
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: Tak Tak Internet na Maxa (9zl)

Post autor: Pijo »

Panie i Panowie tniemy cytaty!
Prosiłbym o wyrozumiałość jeśli post pisany jest za pomocą telefonu, gdyż cięcie cytatów w telefonie nie jest rzeczą łatwa ani szybką .
ODPOWIEDZ