Internet w lesie

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
forestzmc
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2007-01-27, 15:53

Internet w lesie

Post autor: forestzmc »

Cześć. Planuje wybrać się wiosna na wypad na trzy tygodnie pod namiot. Potrzebuje jakiegoś internetu, na ten tylko okres. CO mi polecacie? ale internet ma być bez abonamentu, myśle coś o iplus. może coś innego polecacie. Będe troszke zdjec wyslal, a zdjecia troche zajmuja okolo 2mb jedna fotka. Więc jaki mam internet sobie zalozyc? Pomozcie mi
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Internet w lesie

Post autor: magmike »

Nie ten dział. To problem komórkowego a nie satelitarnego internetu.
Polecam SimDate.
pozdrawiam, magmike
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Internet w lesie

Post autor: Jaco »

Skoro myślisz o iPlusie to tak jak juz napisał @magmike Simdata lub jesli masz telefon w Plusie możesz podpisać na czas nieokreslony usługę iPlusa do swojego abonamentu.To jakieś 60 zł na miesiąc.Po miesiącu możesz z tego zrezygnować.Aby to wszystko zadziałało potrzebny ci modem do lapka lub telefon z modemem.Telefon połączysz z lapkiem za pomoca kabla,Irdy,Bluetootha.Wszystko zależy jaki telefon bedziesz chciał użyc do tego.Resztę info znajdziesz na forum. :lol:
ODPOWIEDZ