Bęczków<ok> KIELC Jaki Net z Satelity <POMOCY>

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
WaldemarSzary
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-05, 20:14
Lokalizacja: Bęczków

Bęczków<ok> KIELC Jaki Net z Satelity <POMOCY>

Post autor: WaldemarSzary »

Proszę was o wybranie mi Internetu z satelity :D :) . Mam już telewizję z satelity <Hotbird> Cyfrowy polsat a teraz chcę założyć szybszy net od tego co mam <modem z orange > szybkośc pobierania 7 kb/s i chcę mieć taki żeby było min szybkość pobierania 100kb/sekunde :D .

żeby było tanio za miesiąc i żeby nie trzeba było dokupywać 2 satelity !!! :D
Awatar użytkownika
kkrzysiek1234
Stały użytkownik forum
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 15:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Bęczków<ok> KIELC Jaki Net z Satelity <POMOCY>

Post autor: kkrzysiek1234 »

Kolego internet satelitarny nie jest ani tanim, ani szybkim rozwiązaniem. Nie lepiej by było zastanowić nad jakimś operatorem komórkowy np. Orange ale przez CDMA ? Według mapki zasięgu masz tam zasięg CDMA, ale czy będzie dobrze chodzić to już ci muszą inni pomóc z tego forum. Bo ja nie zagwarantuje. :roll:
Orange Freedom Pro (CDMA)/ Play Online (GPRS EDGE UMTS HSDPA)
Awatar użytkownika
kris_kjk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 158
Rejestracja: 2009-11-27, 23:23
Lokalizacja: UE

Re: Bęczków<ok> KIELC Jaki Net z Satelity <POMOCY>

Post autor: kris_kjk »

W kierunku na Mąchocice Kapitulne Masz ok. 2,5 km do nadajnika UMTS Plusa, generalnie dość dużo w okolicy BTS-ów np. w kierunku Św. Katarzyny, Cedzyny, Górna i z anteną kierunkową (trzeba popróbować np. na komórce jak z zasięgiem różnych operatorów) taki internet będzie OK, ewentualnie CDMA. Internet z satelity to ostateczność ... miałem taki i wiem co mówię ... (drogi, limity danych) nadaje się tylko tam gdzie nie ma możliwości podłączenia Neostrady i brak internetu z komórki.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Bęczków<ok> KIELC Jaki Net z Satelity <POMOCY>

Post autor: jarek7714 »

Internet satelitarny to jeszcze nie teraz, może za 2-3 lata, koszty Cię zabiją, a prędkości nie są szałowe, sprawdz cdma :dobani:
jareq
ODPOWIEDZ