przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

drgajger pisze:Dodatkowo pytałem o te przycięcia transferu w zależności od oferty, to gość zaprzeczył żeby coś takiego było, powiedział że prędkość zależy tylko od mojego modemu (nie wiem czy nie wiedział czy kazali mu kłamać).
Co on za głupoty gada :dobani: Niech nie śpi na szkoleniach, albo kłamie z premedytacją.
drgajger pisze:Kwestii darmowych sms-ów nie poruszałem bo zapomniałem.
Z tego co widzę na koncie w Plus Online to nie ma, nawet na stronie Plusa nic takiego nie ma.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
drgajger
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-02, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: drgajger »

No więc ciąg dalszy przypowieści...
Dzwoniła do mnie konsultantka z propozycjami wstępnymi (standardowymi, -30%, 2Xlimit itp.). Słysząc mój sceptycyzm podejrzanie szybko zgodziła się na tą moją propozycję -50% abo. Rozłaczyła się dla niepoznaki na jakieś 3 minuty, podczas których podobno uzgadniała coś z kierowniczką. Po ponownym podjęciu rozmowy, spytała czy jeśli zgodzę się na pozostanie przy obecnym limicie (7 GB) to czy przedłużę umowę na następny rok jak dostanę -50%. Potwierdziłem ale dla pewności spytałem się czy będę miał iplusopobieracza darmowego, co z tymi sms-ami itd. Panienka zmieniła nagle podejrzanie ton rozmowy, szybkim głosikiem powiedziała że to są promocje, że ona nie może na ten temat rozmawiać (sic!), że skieruje sprawę dalej, że dostanę umowę "zindywidualizowaną" i mam czekać na telefon. Podejrzane to mi się wszystko wydało... do czasu...
Bo sprawdziłem na szybko że podnieśli ostatnio limity w iplusie, o czym ja za chiny ludowe nie wiedziałem. Oprócz tabelki na stonie operatora znalazłem na szybko jeszcze tą:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=21566
i tą która rodzi u mnie więcej pytań niż odpowiedzi:
http://media2.pl/telekomunikacja/78512- ... imity.html
I tak w moim przypadku miałbym normalnie już 12GB (iplus pryw 7GB). I teraz mogę się założyć o dolary przeciwko orzechom że prawdopodobny myk polegał na tym żeby zmigrować mnie do planu taryfowego "iplus pryw 4GB" dać mi, a jakże, obniżkę -50% ale już od tego mojego dotychczasowego planu taryfowego 7GB, czyli połowa z 75.90zł(notabene płaciłem do tej pory 75.60 i to z tym 23% vat) czyli 37.95zł a do tego jeszcze musiałbym dopłacić 5zł za iplusopobieracza czyli 42.95zł. Z mojego punktu widzenia nie różniłoby się to zupełnie od planu taryfowego "iplus pryw 4GB" ze zniżką -30% (z ipp za free). Wnioski każdy niech wyciągnie sam.

PS. W trakcie rozmowy dowiedziałem się też że iplusopobieracz ma limit 100GB na jeden okres rozliczeniowy, a limity szybkości jak najbardziej są. Co i raz człowiek dowiaduje się czegoś nowego...
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

drgajger pisze:Wnioski każdy niech wyciągnie sam.
Moim zdaniem to za bardzo kombinują :/ Jak poprzednim razem podpisywałem umowę, to była sprawa jasna. Mam do wyboru każdy z planów jakie mają w aktualnej ofercie wraz ze zniżką 50%. Dla mnie takie mówienie, damy Panu tyle GB za tyle jest śmieszne. Takie krążenie wokół tego jakie upusty i przywileje dostaje klient. Po prostu chyba nie za bardzo mają się czym chwalić ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: pogodabartek »

YaHooo pisze:
drgajger pisze:<font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Moim zdaniem to za bardzo kombinują :/ Jak poprzednim razem podpisywałem umowę, to była sprawa jasna. Mam do wyboru każdy z planów jakie mają w aktualnej ofercie wraz ze zniżką 50%. Dla mnie takie mówienie, damy Panu tyle GB za tyle jest śmieszne. Takie krążenie wokół tego jakie upusty i przywileje dostaje klient. Po prostu chyba nie za bardzo mają się czym chwalić ;)
Oj kombinują i to jak,Ja płace 56,72zł za 7Gb -sama karta sim a oni mi proponowali upust 30% ale od kwoty 70zł zamiast od 56,72zł,więc kombinują i chcą oszukać, a ja chce rabat 50% za te 7GB i płacić ok 35-40zł-nie to pa pa i tyle w temacie.

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2011-05-26, 20:39 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2011-05-26, 19:38 przez pogodabartek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

pogodabartek pisze:ja chce rabat 50% za te 7GB i płacić ok 35-40zł
Ja chciałem iPlusa110 z rabatem 50% ;) Ale niestety za dobrze mi ten iPlus działa i nie chciałem z niego rezygnować, więc <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> iPlus7GB ze zniżką 30%... Coś ostatnio Plus nie dba o starych klientów. A tyle się naczytałem, że ważna jest historia numeru itp, a tu nic.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
atanor
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2009-11-03, 01:37
Lokalizacja: wro

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: atanor »

Ja niedługo szykuję się do nowej umowy, z tego co pisały http://media2.pl/ to a automatu powinien przysługiwać mi 2x większy limit danych (bez modemu), ale na stronie iPlusa widnieje enigmatyczne "zadzwoń" :D
24GB za 75zł by mnie urządziło.
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: pogodabartek »

YaHooo pisze:
pogodabartek pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Ja chciałem iPlusa110 z rabatem 50% ;) Ale niestety za dobrze mi ten iPlus działa i nie chciałem z niego rezygnować, więc <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> iPlus7GB ze zniżką 30%... Coś ostatnio Plus nie dba o starych klientów. A tyle się naczytałem, że ważna jest historia numeru itp, a tu nic.
Po prostu jedna wielka olewka,a ja mam słaby zasięg iplusa to wezmę może play lub erę po 5czerwca,a w ogóle to zapraszam do działu testy,tam zrobiłem test anteny i widać jaki zasięg ma iplus a jak reszta.

teraz płace za 7Gb 56,72zł,a po iplus darmowa migracja bym płacicł 75zł i miał 15GB i wtedy dopiero ipp darmowy,a przy migracji jesli jest możliwość na iplus 4GB to będę płacić 60zł i ipluspobieracz 9h za 5zł to mi się w ogóle nie opłaca !!! To jest kpina z klienta i na pewno dam o siebie zadbać ale w innej sieci,bo w play mam full zasięg(pokazane w teście anteny) to i prędkość też będzie stabilne 4Mb/s bo na play fresh wyciągam 7Mb/s . czyli play bez modemu=19Gb darmo sciaganie od 00-9rano i 4Mb/s ale poczekamy na T mobile i zobaczymy co zaoferują od tego czerwca bo play,era i orange to mam pod oknem BTSy i tłumienie -55dBm

[ Dodano: 2011-05-26, 21:28 ]
Do www gg,skype i radia internetowego oraz czasem jakiś film ściągnę w nocy to mi to w zupełności wystarcza te 7GB

[ Dodano: 2011-05-26, 21:32 ]
Orange nie wchodzi w grę-drogo mało Gb i ta kompresja i zabawy z nią przez router to niezbyt wychodzi,a w ogóle orange to lipa,bo za miastem 2g orange, a 2g plusa sami wiecie jak działa.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2011-05-26, 22:03 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2011-05-26, 21:04 przez pogodabartek, łącznie zmieniany 1 raz.
michals2007q
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-09-09, 15:50
Lokalizacja: Pułtusk

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: michals2007q »

Witajcie,
Zacytuje kilka zdań z odpowiedzi na reklamacje, którą składałem dotyczącą prędkości transmisji danych:
"Standardowa prędkość transmisji danych nie jest zależna od posiadanej taryfy"
- jak mam to rozumieć?
A najlepsze jest to (w reklamacji zasugerowałem ewentualną zmianę taryfy) -
"Zaznaczam, że zmiana taryfy nie będzie mieć wpływu na zwiększenie prędkości przepływu danych".
Wcześniej miałem iPlus prywatnie 7GB (prędkości na poziomie 4Mb-5Mb), po zapewnieniu przez Pana w salonie że nie obniżają prędkości <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> iPlus prywatnie 3GB (a tu prędkość do 2Mb). Później jeszcze rozmawiałem z konsultantem który wmawiał mi przez kilka minut że prędkość zależy od warunków technicznych, w końcu po moich sugestiach aby sprawdził dokładnie, gdzieś się przełączył i okazało się że jednak mam przyciętą prędkość do tych 2Mb.
"Informuję że opisana sytuacja może mieć związek z aktualnym zasięgiem sieci Plus na danym terenie"
- A przecież napisałem w reklamacji że nawet konsultant sprawdził że mam przycięcie do 2Mb, czy oni w ogóle czytali co napisałem w reklamacji.
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Maciek764 »

Generalnie w Plusie z przycinaniem prędkości jazdy są nieziemskie, z tego co zaobserwowałem konsultanci (łącznie z tymi proponującymi przedłużenie) albo udają głupa, że nie ma, albo mówią, że to pic na wodę a prędkość nie jest przycinana. Przecież niektóre rozmowy powinno się nagrać i pokazać jakie głupoty tam gadają. Jak Polkomtel będzie tak dalej jechał z koksem to ja życzę powodzenia :papa:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

atanor pisze:to a automatu powinien przysługiwać mi 2x większy limit danych (bez modemu)
A to coś takiego mają od dawna ;) Jeszcze jak łatwo dawali 50% rabat na abonament :)
Maciek764 pisze:z tego co zaobserwowałem konsultanci (łącznie z tymi proponującymi przedłużenie) albo udają głupa
A wystarczy spojrzeć na to co pisze na stronie internetowej :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
News2011
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-14, 16:58
Lokalizacja: PL

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: News2011 »

Oj kombinują na maxa, aż sami się gubią w tych ofertach, przez 2-lata miałem rabat 50% na iplus 110, formalności załatwiane podczas jednej rozmowy, teraz złożyłem wypowiedzenie z końcem maja i na drugi dzień telefon, rozmowa-brak rabatu 50% jest max. 30%, rozmowa przesunięta na kilka dni-kolejna oferta rabat 25% i modem Huawei 173U, limit 9GB, umowa 12m-cy, kiepsko-umawiam się za tydzień, międzyczasie kolejna oferta przychodzi pocztą-inna 30% rabat bez modemu lub 25% rabat umowa na 24m-ce a do tego Netbook, router lub coś innego z oferty, dzwoni Pani 3-raz proponuje ofertę z przed tygodnia-jak zaczynam się irytować i mówić że nie postępuje ok, zmieszana prosi o czas, po chwili przedstawia mi jeszcze inną ofertę-umowa na 12m-cy router Huawei B260 za 1zł brutto, abonament 75zł brutto, limit 15GB, nocny transfer za 0zł( ale tą usługę bym miał i tak za 0-bo ją uruchomiłem w okresie promocyjnym) decyduję się na to-jutro przyjeżdża kurier, wolę nie ryzykować, krótka umowa, a tak mieszają ostatnio :szok:
Jareva
Stały użytkownik forum
Posty: 109
Rejestracja: 2008-11-16, 19:03
Lokalizacja: Głogów

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Jareva »

Szczerze nie jestem zadowolony z Polkomtela. Za rok wracam na swoje stare śmieci (zmieniam operatora).
atanor
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2009-11-03, 01:37
Lokalizacja: wro

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: atanor »

Mam jeszcze jedną zagwostkę.
Posiadam teraz iPlus prywatnie 7 GB (czyli po migracji 14GB), mogę sobie <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na te 12 m-cy jakąś korzystniejszą (zniżka lub limit) ofertę bez modemu, ale kusi mnie iPlus 20GB z Samsungiem N150, w sumie umowa na 24 miesiace mi nie przeszkadza, bo iPlus oferuje migracje.

Czy jest sens próbować negocjacji zniżki na taką standardową ofertę?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

atanor pisze:Czy jest sens próbować negocjacji zniżki na taką standardową ofertę?
Moim zdaniem jak weźmiesz modem/laptop to nie dostaniesz żadnej zniżki.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
drgajger
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-02, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: drgajger »

Od pewnego czasu byłem molestowany telefonami z Iplus (koniec umowy - moje poprzednie posty w tym temacie) i udało mi się wynegocjować 50% rabatu przy utrzymaniu dotychczasowego planu taryfowego, co wielkim osiągnięciem nie było. Natomiast na moje propozycje przejścia do wyższego planu 110 za 50% były odrzucane. W końcu stanęło na tym że kobieta miała do mnie oddzwonić jakiś tydzień przed zakończeniem umowy po moją ostateczną decyzję a do tego czasu miała "podpiąć" tą ofertę 50% pod moje konto. I nie zadzwoniła. A jak ja zadzwoniłem do nich to okazało się że i owszem mam podpiętą ofertę pod konto, ale nie 50% tylko 30% i na więcej nie mam co liczyć. I tak właśnie skończyła się moja przygoda z firmą Plus i bezprzewodowym internetem. Bez żalu z mojej strony bo i tak ten cały internet chodził co i raz to gorzej.

PS: Pewien mój kolega jak mu to opowiedziałem to uświadomił mnie że pewnie te wszystkie callcenter to tak naprawdę firmy zewnętrzne i pewnie są rozliczani ze wskażników okresowo tzn: to ile taka czy inna tam zatrudniona osoba dostanie premii zależy od wykonia planu i po pewnym czasie pewnie weszły jakieś nowe wytyczne, czy też może ta kobitka co ze mną rozmawiała nie chciała sobie psuć statystyk i dlatego zmieniła zapis, a mnie olała. W sumie to by się trzymało kupy.
sokoleokoo2
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2010-08-15, 07:47
Lokalizacja: kraków

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: sokoleokoo2 »

Kolego mogło tak być, nawet w Play miałem podobnie - przyszła do mnie umowa z telefonem a tam, nic n/t 50% rabatu na 6-cy to podpisałem odbiór kurierowi i odesłałem nadawcy (zaraz przy otwarciu) bez podpisania umowy, po 2 dniach 3 telefony i jeszcze dostałem gratis 30 min/6-mcy a telefon staniał ze 249 do 199.

Ale użerania się z nimi jest, trzeba walczyć o swoje bo i tak doją nas jak krowy.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

W takim razie naprawdę Plus się pogorszył i to znacznie w porównaniu do roku, czy nawet pół roku temu :dobani:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

Witam

Trochę odkopie L:)
W lutym 2012 kończy mi się aneksik na 50% abonamentu. Wywalczyłem go przez złożenie wypowiedzenia. Czy aktualnie jeszcze jest ta promocja z 50% rabatem? Czy ktoś ostatnio wywalczył coś takiego?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

uniu pisze:Czy aktualnie jeszcze jest ta promocja z 50% rabatem? Czy ktoś ostatnio wywalczył coś takiego?
Ostatnio nikt o tym nie pisał. Więc można domniemywać, że niestety już tego nie udzielają...
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

Witam

Jednak się udało znowu mam rabacik 50% na kolejne 12 msc. Juz się nastawiałem na przejście w technologie LTE gdyz byłem przekonany ze nie dadzą im rabatu 50% ale dzisiaj (20 lutego juz by był ostatni dziń na wypowiedzeniu) zadzwonili w końcu łaskawie z Plusa i oznajmili bez zadnego stekania że mogą mi dać 50 % - zgodziłem się od ręki.

Ps . Aktualnie podsiadam modem e169 i korzystam z technologi HSDPA jaki najtańszy modem z wyjściem na antene polecanie do HSPA+? Może ktos ma na sprzedaż?
Ostatnio zmieniony 2012-02-18, 18:11 przez uniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

uniu pisze:zadzwonili w końcu łaskawie z Plusa i oznajmili bez zadnego stekania że mogą mi dać 50 %
Czyli jednak jeszcze można wyrwać od nich dobrą ofertę :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ