Prośba o pomoc (karta GT MAx i Acer)

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MSWarrior
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-01-07, 14:57

Prośba o pomoc (karta GT MAx i Acer)

Post autor: MSWarrior »

Witajcie, kupiłem wczoraj zestaw BC z kartą GT Max, mam laptopa Acer Aspire 3690. Mam duzy problem z zainstalowanie jej na laptopie. Laptop nie widzi karty, a wiem jest sprawna bo sprawdzalem. Załamka. Robiłem nawet flash BIOSu, nie pomoglo. Wczesniej korzystalem na PCMCIA z Karty Merlin U530 i śmigała. Po włożeniu karty do portu tylko chwilowo zapal sie dioda za różowo i dalej nic, laptop zachowuje sie jakby nic do niego nie bylo doalczone. Przypuszczam ze to jakis konflikt sprzetowy. Maial ktos z Was cos takiego? Dzieki serdecznym ludziom za odpowiedz. Jesli ktos moze mi pomóc zostawiam GG - 2038650. Dziekuje
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Prośba o pomoc (karta GT MAx i Acer)

Post autor: sardo nunspa »

A dlaczego nie wziąłeś laptopa do BOKu by tam sprawdzić czy modem odpali? Skoro sfashowałeś BIOS i nic nie pomogło, to pozostaje zmienić albo laptop albo modem. Jest tak, że niektóre modemy nie chcą współpracować z niektórymi laptopami. Jak czytam to forum, to powiem Ci, że wielu się z tym zmagało i nic.
Latka lecą...
MSWarrior
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-01-07, 14:57

Re: Prośba o pomoc (karta GT MAx i Acer)

Post autor: MSWarrior »

Gdybym wiedzial, ze tak bedzie tzn ze nie bedzie mi wspolpracowa to bym wzial. Moze Era mi zamiani, czekam na odp.
ODPOWIEDZ