Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Post autor: Grzegorz20 »

jak w temacie przy polaczaniu z netem przez iplusa manegera jest nastepujaco:
wlaczam aplikacje po chwili loguje sie z siecia, mam pelen zasieg bo mam stancje w centrum wroclawia!!! gdy chce polaczyc po dluzsze chwili wyskakuje mi blad:
Obrazek

do tej pory wszystko bylo ok a od 3tyg jest katastrofa nic nie pomaga ani instalacja ilpusa od nowa itp a modem jest ok bo u dziewczyny na kompie chodzi ok.!!!
Awatar użytkownika
homzik
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2006-03-01, 20:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Post autor: homzik »

jaki masz modem, uzywasz umtsu czy gprs/edge? i dzwon pod 601 101 101...

w wawie to czasami chrzani sie zasieg 3g/umts, ale edge idzie... trzeba chwile poczekac i naprawiaja... ale ja chyba i tak blueconnecta biore:)
Homzik poleca laptopy -> http://laptopy.yyy.pl
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Post autor: Jaco »

Wywal tego menagera połączeń.Stwórz sobie dial-up i uwolnij się od tego typu błędów.Jak masz możliwość wyłączenia PIN to również to zrób.Na forum jest również program @pogara który zastępuje te managery połączeń i jest super.
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Post autor: Grzegorz20 »

mam netboxa z tych pierwszych no i smigam na EDGE i bylo przez dlugiiii czas ok moglem byc podlaczony z internetem calymi dniami i ani jednego rozlaczenia a nagle zaczely dziac sie...... a jak dzwonie do plusa od 2dni to nikt nie odbiera -a ile mozna sluchac muzyczki:-(
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Netbox- błąd w iplusie co z tym zrobic????

Post autor: Ufo atakuje »

Jeśli modem w innym miejscu, na innym kompie chodzi dobrze, to albo masz coś poprzestawiane w kompie, albo to awaria nadajnika. Spróbuj zainstalować to na świeżym systemie. No i dzwoń do BOK, może coś robią przy nadajniku.
ODPOWIEDZ