Modem w sieci Orange

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
walther99
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2007-03-18, 14:51

Modem w sieci Orange

Post autor: walther99 »

Witam ! Szanowni koledzy,mam zamiar zakupic w sieci Orange modem obslugujacy HSDPA .Wybor zdaje mi sie w tej sieci jest troche mniejszy niz w np.Erze tak wiec nie mam zbyt duzych mozliwosci, lecz chcialbym poznac Wasze zdania w tym temacie.Slyszalem wiele dobrego o Merlinie ,lecz nie mam tzw.waskiej kieszeni w moim laptopie,ponoc sa jakies ''przejsciowki'' ,ale czy sie w to bawic?.Z wielu wzgledow nie mam zamiaru zmienic sieci, mimo nie najlepszego zasiegu.
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Modem w sieci Orange

Post autor: przewaks »

Ja korzystam z Option Fusion+ i jestem z tej karty bardzo zadowolony, szczerze mogę ją polecić. Obsługuje HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS oraz WLAN. Odpowiednikiem tej karty nie obsługującym WLAN jest Option 3G/EDGE.
walther99
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2007-03-18, 14:51

Re: Modem w sieci Orange

Post autor: walther99 »

Wielkie dzieki za odpowiedz!.Czekam czy ktos z Was ma podobne zdanie,lub ma zle doswiadczenia z tym wlasnie modemem.
Awatar użytkownika
nawrokrz
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2006-11-25, 21:12
Lokalizacja: Luban

Re: Modem w sieci Orange

Post autor: nawrokrz »

Też miałem Option Fusion+ i mogę potwierdzić, że jest w porządku. Do tego ma WiFi. Teraz mam 3G+ Vodafone i poza tym, że wygląda trochę inaczej i nie ma WiFi, też jest godna polecenia.
Pozdrawiam, Krzysiek
Dawniej: 3G+, Fusion+, GPRS/3G Vodafone
Teraz: Radiówka 2,4GHz
bio5
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 182
Rejestracja: 2006-11-14, 09:51
Lokalizacja: Wuwua

Re: Modem w sieci Orange

Post autor: bio5 »

Ja korzystam z Option Globetrotter 3G+ i poza tym, że odbiornik ma mniejszą czułość niż telefon to narzekać nie mogę. Wystarczy antenka zewnętrzna i jest OK.
Tytkins
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-01-13, 13:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Modem w sieci Orange

Post autor: Tytkins »

ja mam OG GT MAX i jestem z niego zadowolony :) wszystko ładnie śmiga i sie nie zawiesza , ale planuje przesiadkę na MERLIN XU870 , bo jest na express card , pozatym szybszy i mniejszy :) ... jak masz slot EXP CARD to polecam Merlina :)
ODPOWIEDZ