potrzebny serial number i IMEI dla Option 3g Quad

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

potrzebny serial number i IMEI dla Option 3g Quad

Post autor: Gość »

witam!
Mam taka karte ale sygnowaną dla vodafona, chcialem ja zflashować, niestety na stronie option.com można zassać trochę softu posiadająć serial number i IMEI ale w przypadku kart sygnowanych np dla vodafone, t-mobile itp. ich serial number i IMEI nie jest akcpetowany.
Z góry dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: potrzebny serial number i IMEI dla Option 3g Quad

Post autor: bob »

Nikt Ci go nieda ,ale firmware masz na jednym z linków :
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=872
poz bob
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 10:34 przez bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: potrzebny serial number i IMEI dla Option 3g Quad

Post autor: Gość »

dzieki za te linki, juz je troche przejrzałem i na razie w related notes doszukałem się że oprogramowanie jest dla globetrottera 3 g fusion a ja mam quada.
Co do Sn i IMEI to przecież są to informacje mało istotne, jedynie mające znaczenie jak karta jest na gwarancji (i to też jest dla mnie wątpliwe). Co nie którzy nie zwracają na nie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> uwagi i robią zdjęcia do allegro nawet z nimi na wierzchu.
Niestety quady są dosyć nowe i na razie nie udało mi się ich znaleźć (option wciąż niedostępny:-(. Jedynym sposobem będzie udanie durnia w salonie plusa i poogladanie sobie modemu, przy dobrej pamieci kto wie, kto wie moze się uda:-))) pozdrawiam
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: potrzebny serial number i IMEI dla Option 3g Quad

Post autor: bob »

Jeśli będziesz coś miał s/n imei daj znać.Zdaje się że seriale od operatorów są do bani bo OPTION ich nie przyjmuje.
poz bob
ODPOWIEDZ