logowanie do iPLUS

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
J&J
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-01-12, 19:37
Lokalizacja: Katowice

logowanie do iPLUS

Post autor: J&J »

Jestem nowym uźytkownikiem interneru bezprzewodowego
Mam GC89C i jesten zadowolony
transfer 214k
Mam pytanko jak zalogować do iPlus bez tego badziewia dostarczanego wraz z modemem w sieci PLUS
Pisząc badziewie myślę o menagerze który totalnie spowala mi laptopa
inny problem to niemiłe dzwieki w dłośnikach.

Pozdrawiam wszystkich
Laptop-HP
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2005-12-11, 15:28
Lokalizacja: Bia?obrzegi

Re: logowanie do iPLUS

Post autor: Laptop-HP »

Witam, Tez mialem taki sam problem dopoki nie skorzystalem z oryginalnego Wireless Managera.Super program, ma bardzo duze mozliwosci a poza tym nie spowalnia systemu. Ponizej masz link do tego programu.
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10225
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: logowanie do iPLUS

Post autor: zDaleKi »

J&J pisze: Mam pytanko jak zalogować do iPlus bez tego badziewia dostarczanego wraz z modemem w sieci PLUS
A czytałeś ten podwieszony wątek?
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=464
Tam wszystko jest ładnie opisane. :)
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 10:31 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
J&J

Re: logowanie do iPLUS

Post autor: J&J »

zainstalowałem wireless managera dla GC89
MAM TYLKO PROBLEM

po zalogowaniu się do sieci IPLUS i podaniu nr PIN
w lewym oknie mam potwierdzenie że jestem w sieci iPLUS
a nie działa mi przegladarka internetowa mogę natomiast wysyłać i odbierać SMS
Gość

Re: logowanie do iPLUS

Post autor: Gość »

Witam!
Jeszcze w zeszłym tygodniu miałem podobny problem bo zrezygnowałem z pożeracza systemu iPlusa, mam gc79, ale objawy były identyczne, po półgozinnej konferencji z pomocą techniczną plusa (zmiana ustawień w preferencjach WM -pozostaw włączone radio po zamknięciu aplikacji, coś mi jeszcze u siebie zresetowali) i zresetowaniu kompa (niebyło efektu), jeszcze raz odinstalowałem menager'a i to co znalazłem ze sterowników do karty, oraz ten programik który instalował się przy iPlus menager 1.2 (wcześniejsza wersja go nie miała). Po zrestartowaniu komputera ponownie zainstalowałem orginalnego Wirelees Menager'a i po zakończeniu wsunąłem kartę - nie spiesząc się z uruchomieniem WM - sterowniki dograły się i dopiero wtedy uruchomiłem WM ruszył na wcześniejszych ustawieniach i działa teraz bez większych problemów ustawione mam apn "www.plusgsm.pl" i "internet" pozostałe ustawieni domyślne.
Pozdrawiam Bogdan
ODPOWIEDZ