nawigacja

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
czarnyKos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-05-08, 21:35

nawigacja

Post autor: czarnyKos »

zbieram opinie na temat map do nawigacji po Polsce. rzucilo mi sie w oczy navigo copernicusa, ze wzgledu na to, ze uzywam ich mapek papierowych i cene maja nizsza od innych. mozecie mi cos polecic?
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: nawigacja

Post autor: zDaleKi »

czarnyKos pisze:zbieram opinie na temat map do nawigacji po Polsce.
Pytasz o same mapy, czy także o urządzenia?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
czarnyKos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-05-08, 21:35

Re: nawigacja

Post autor: czarnyKos »

z urzadzeniem nie ma klopotu. interesuje mnie porownanie mapek, bo zewszad dochodza mnie sluchy, ze te nowe Navigo namieszalo na rynku troche - sa dobrzy i tansi.
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: nawigacja

Post autor: Ufo atakuje »

Ja mam starą ich mapę na CD, kiedyś dodaną do Autoświat i jest świetna. Chodzi nie tylko o ogromną dokładność, ale o całokształt- czytelność, łatwość obsługi, wygląd. Zrobili to naprawdę z głową. Jestem ciekaw ich nowych produktów, ale udostępniają tylko dema, więc nawet ich sprawdzałem.
Jeśli chodzi o nawigacje na komórki do GPS, to robią na razie tylko na PDA z jakimś dziwnym systemem. Jeśli zaczną robić to pod normalne telefony, a mapa nic nie straci to może to być bardzo ciekawa oferta.
Ostatnio zmieniony 2007-06-15, 21:09 przez Ufo atakuje, łącznie zmieniany 1 raz.
czarnyKos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-05-08, 21:35

Re: nawigacja

Post autor: czarnyKos »

dzieki za potwierdzenie jakosci. zmartwiles mnie troche tym, ze ten soft nie zadziala na telefonie, jestes pewien? widzialem, ze robia zestawy z jakims urzadzeniem, ktore faktycznie dzialaja tylko z nim i sam soft osobno.
feniksa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-05-18, 21:27

Re: nawigacja

Post autor: feniksa »

Ja mam ten zestaw Navigo i jestem w pełni zadowolona. Szkoda, że jeszcze sam nie kieruje samochodem:)
czarnyKos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-05-08, 21:35

Re: nawigacja

Post autor: czarnyKos »

dzieki za informacje. no to sie zdecyduje chyba. cena w koncu jest przystepna i podobno zwrot jest mozliwy gdyby cos sie stalo.
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: nawigacja

Post autor: crow6 »

Spojrz tez na Destinatora. Klienci mi mowili, ze potrafi nawet robic trasy przez polne drogi jak chce sie krotko jechac :) Ogolnie mapka jest szybka i baaardzo dokladna...
Gott ist ein Popstar ]:->
czarnyKos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-05-08, 21:35

Re: nawigacja

Post autor: czarnyKos »

powaznie? ja slyszalem o nim to co o Tom Tomie, ze ich mapy Polski ustepuja polskim producentom. poza tym juz tyle nazbieralem argumentow za navigo, ze raczej sie nie rozmysle :)
feniksa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-05-18, 21:27

Re: nawigacja

Post autor: feniksa »

Tak jak mówiłam, ja szczerze polecam. Nic tak dobrego w lepszej cenie nie znam.
ODPOWIEDZ