Karta WLAN udostępnienie internetu

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marszal95
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-15, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

Karta WLAN udostępnienie internetu

Post autor: Marszal95 »

Z góry przepraszam jeśli nie napisałem tego tematu w odpowiednim dziale jednak chciałbym Was prosić o pomoc, mam takie pytanko czy możliwe jest udostępnienie internetu LTE drugiemu komputerowi posiadając kartę WLAN planuje zakup http://allegro.pl/karta-usb-tp-link-tl- ... 52158.html tej karty a mój internet to iPlus posiadam modem E398 i internet LTE czy jest to możliwe.

Tak wiem że aby korzystać z internetu na jednym drugi musi być włączony ale karta wlan i tak będzie mi potrzebna nawet jak już zakupie sobie router.

Wiem że takie coś jest możliwe w przypadku internetu stacjonarnego i do Was drodzy użytkownicy mam pytanie czy jest to możliwe w przypadku internetu mobilnego LTE :)

Dziękuje przepraszam jeśli napisałem tekst " po japońsku" ale śpieszy mi się.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Karta WLAN udostępnienie internetu

Post autor: key »

Marszal95 pisze:czy możliwe jest udostępnienie internetu LTE drugiemu komputerowi posiadając kartę WLAN
takjestomozliwealemusiszpoczytacnatematinternetconnectionscharinglinkiznajdziesztunaforum
Marszal95 pisze:Dziękuje przepraszam jeśli napisałem tekst " po japońsku" ale śpieszy mi się.
fajniezemaszwt...ludziodktorychoczekujeszpomocywtwoimproblemie

Reszte uzytkownikow bardzo przepraszam za forme postu powyzej. SCNR.
Nie pomagam na PW.
Marszal95
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-15, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karta WLAN udostępnienie internetu

Post autor: Marszal95 »

dzięki za info mistrzu ;)
ODPOWIEDZ