vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
konrad06-12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-08-08, 19:53

vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: konrad06-12 »

Mam modem huawei e220 w blueconnect i chce zaktualizowac system do visty. próbowałem zainstalować go na tym systemie ale mój program Mobile Connect nie chce sie automatycznie zainstalowac. próbowałem wgrać go ręcznie ale komputer tylko zareagował że zostało podłączone nowe urządzenie. następnie nic sie nie dzieje . operator nic nie wie . w sklepach mówią że powinno wszystko elegancko chodzić.
Prosze o jakies wskazówki ( najlepiej działajace sterowniki )


Nie pisz pogrubioną czcionką bo to się źle czyta --->Moderator Jaco
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: Jaco »

Operator nic nie wie bo nie oferuje sterów pod Vistę dla tego modemu i z tym może być problem.
konrad06-12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-08-08, 19:53

Re: vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: konrad06-12 »

ale czy nie ma jakiegos sposobu aby ten modem chodzil na viscie???? koles w centrali mowil ze nie wie kiedy beda sterowniki a ja musze kupic nowego laptopa. blueconnecta uzywam na razie tylko na stacjonarnym. a internet przenosny jest mojemu tacie bardzo potrzebny!!!!! a w nowych laptopach juz prawie nie ma xp-ka ( tak na prawde <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> )
Prosze o pomoc . moze jednak da sie wyjsc z opresji . juz mialem rozne przygody z era . wiec nie mam zamiaru czekac na te ich "sterowniki"
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: Jaco »

To może pomyślcie o innym modemie na PCMCIA lub ExpressCard który będzie chodził pod Vistą.Wyboru za dużego nie ma bo z Vistą są problemy co do instalowania takich urządzeń ze względu na brak sterowników.
konrad06-12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2007-08-08, 19:53

Re: vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: konrad06-12 »

chetnie bym tak teraz zrobil ale mam przeciez podpisana umowe
Sławek'
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-01-07, 14:38
Lokalizacja: Poznań

Re: vista w blueconnect przy modemie huawei e220

Post autor: Sławek' »

Witam, wgraj naajnowszy firmware dosepny na stronie ery http://download.era.pl/portal/E220_HSDP ... pgrade.zip, tylko musisz go wgrywać na windows xp, w zadnym wypadku nie na WinVista. I to wszystko, modem śmiga po tym na kazdym kompie z Vistą.

Pozdrawiam
Sławek
OPTION EX 7.2+EX converter,GTMAX1.8,NOKIA N95 z HSDPA
ODPOWIEDZ