Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
termick
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2013-06-17, 18:53
Lokalizacja: Szczecin

Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

Post autor: termick »

Witam.
Czy mając Orange Freedom Pro mogę nawiązać połączenie w technologii 3G/UMTS?
Pytam, ponieważ zauważyłem, że obecnie Orange sprzedaje modem AnyData ADU-890W, który jest modemem dualnym i sprzedają go nie tylko w Orange Free, ale także w Orange Freedom Pro.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

Post autor: wojteks »

termick pisze:Czy mając Orange Freedom Pro mogę nawiązać połączenie w technologii 3G/UMTS?
Nie, gdybyś miał Orange Free to mógłbyś używać CDMA i 3G.
Nie pomagam na PW!
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

Post autor: DejaVu »

Witam! i sorry za podpinkę :hyhy: mam kilka pytań dotyczących tego modemu , więc nie będę śmiecił na forum nowym tematem ;) Obecnie korzystam z CDMA Plusa ,umowa kończy mi się w styczniu , wcześniej przez 3lata miałem CDMA Orange które u mnie zaczęło coraz gorzej działać :facepalm: mieszkam w lesie i dodatkowo w razie jakiejś awarii mam Orange Free na kartę , i telefon robi za modem do notebooka w razie braku prądu itp. :D miałem modem Huawei e122 który uległ awarii , i planuję coś właśnie kupić , więc myślę nad tym AnyData gdyż u mnie w lesie oprócz CDMA jest tylko EDGE i czasem telefon pokazuje 3g . Czy jak bym kupił tą Anydatę to moja karta z telefonu będzie działać? czy muszę mieć specjalą do CDMA? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

Post autor: krystianb »

DejaVu pisze:Czy jak bym kupił tą Anydatę to moja karta z telefonu będzie działać? czy muszę mieć specjalą do CDMA? Pozdrawiam.
OF na kartę nie zadziała z cdma, tylko abonament.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
zurek
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1018
Rejestracja: 2012-12-02, 19:51
Lokalizacja: Olecko

Re: Orange Freedom Pro a 3G/UMTS

Post autor: zurek »

krystianb pisze:OF na kartę nie zadziała z cdma, tylko abonament.

Potwierdzam. nie zadziała...
ODPOWIEDZ