udostepnianie internet z adu890w

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wojtekcc
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2010-09-16, 21:10
Lokalizacja: Czemierniki

udostepnianie internet z adu890w

Post autor: wojtekcc »

witam jest możliwość udostępnienia net z kompa na telefon za pomocą takie adaptera tp link nie pamiętam modelu bo u sąsiada teraz leży a chce to zrobić jeśli jest taka możliwość ze net był na telefonie mam orange free z modemem adu 890w wiem komp musiał by być włączony ale i tak jest 24/7 wiec to nie problem jak to zrobić jeśli jest taka możliwość

model to 422G V2

poprawione pisane było na szybko sorry
Ostatnio zmieniony 2013-06-15, 15:41 przez wojtekcc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: udostepnianie internet z adu890w

Post autor: wojteks »

wojtekcc pisze:net z kompa na telfon za pomoca takie adaptera
Po polsku proszę, kropki, przecinki i inne zasady obowiązują na forum.
Nie pomagam na PW!
fulo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 222
Rejestracja: 2010-05-14, 12:28
Lokalizacja: VPN

Re: udostepnianie internet z adu890w

Post autor: fulo »

Nie tak łatwo udostępnia się z anydaty internetu, wiem to na własnej skórze. Próbowałem na jego poprzedniku poprzez Connectify i jedyne co to mi kompa zamulało a na smartfonie nie było internetu.
HariMata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 158
Rejestracja: 2010-11-13, 22:08
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie/Łódź

Re: udostepnianie internet z adu890w

Post autor: HariMata »

Nie warto kombinować w ten sposób. Lepiej za ok. 90 - 120 zł kupić prosty ruter obsługujący GSM i internet będziesz miał na wszystkich urządzeniach w zasięgu. Ja mam TL-MR3420 v2 i po podmianie oprogramowania na alternatywne, internet mam w całym domu. Tą kartę bezprzewodową USB, którą masz, można wykorzystać w komputerze, o ile router nie będzie stał w pobliżu. Poza tym komputer nie musi być włączony cały czas i nie trzeba wbijać PINA przy każdym resecie.
ODPOWIEDZ