Migracja do Orange Free Net

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Migracja do Orange Free Net

Post autor: bdkacz »

Jakieś 3-4 m-ce temu przedłużyłem umowę na OFP na kolejne 2 lata z routerem, dziś patrzę,a w orange online jest..oferta przedłużenia umowy, która przenosi do wyboru modemów w ofercie "Migracja do Orange Free Net" - ktoś wie o co chodzi ??

druga sprawa od jakiś 2-3 dni nie przyjmuje mi kodu abonenckiego - też tak macie ?
Braymer
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2013-08-27, 21:50
Lokalizacja: mazowsze

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: Braymer »

Witam
mi umowa kończy się w połowie grudnia. Na stronie Orange mam tylko ofertę na przedłużenie Orange Freedom Pro z modemem, a gdy do niej przejdę to można jednak zmienić tam taryfę na Orange Free Net ale tylko z tym "nieszczęsnym" modemem, w sumie to trochę dziwne. Dobrze by było gdyby dało się wziąć OFN bez modemu na 2 lata razem z bonusem, takim jaki jest dla ofert z urządzeniem ( np. 10 + 4GB, 15 + 6 Gb za za odpowiednio 24,95 i 29,95). Przechodził ktoś już może na tą nową ofertę i wie co i jak? :)
@bdkacz -ja nie mam problemów z kodem abonenckim
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: bdkacz »

No to dziś na czacie się trochę dowiedziałem. Można przedłużyć umowę nawet na 6 m-cy i nowy limit dostaje się od razu. Można wybrać ofertę bez modemu - trzeba tylko po wybraniu dowolnego modemu n następnej stronie zmienić ofertę na bez modemu :) Nie wiem tylko czemu w ofercie "tylko sim" wciska na sile microsim :)
Braymer
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2013-08-27, 21:50
Lokalizacja: mazowsze

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: Braymer »

Czyli oferta jednak całkiem dobra :) 10+4Gb za 25zł nikt inny nie da xD
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: Orange Ekspert »

Szczegóły nowej oferty znajdziecie tutaj http://www.orange.pl/internet-mobilny-n ... ment.phtml

Co do kodu abonenckiego to pozostaje sprawdzenie jego poprawności. Napisz do nas http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 podaj numer do usługi oraz kod, który wpisujesz. Sprawdzimy to.

Pozdrawiam
Tomek
Braymer
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2013-08-27, 21:50
Lokalizacja: mazowsze

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: Braymer »

@Orange Ekspert
masz może informacje, kiedy w okolicach Garwolina ma Mazowszu będzie uruchomiony UMTS 900 ? :)
Wiem, że "w najbliższym czasie" itp, ale chodzi mi o przypuszczalny miesiąc uruchomienia :)
Czekam z przejściem na Orange Free Net na uruchomienie U900 , bo na UMTS 2100 poza miastem wewnątrz budynku bez anteny raczej nie pociągnie :)
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: bdkacz »

Tomku,sprawa z kodem trafiła do techników mają "odświeżyć konto".

Nadal intryguje mnie jakim cudem system pozwala mi przedłużyć umowę 22 m-ce przed końcem obecnej (jak nawet przytoczona przez Ciebie strona w sekcji przedłużenia podaje 120 dni), chyba ,że migracja oznacza faktycznie migracje tzn zmianę limitu,dodanie SG za free itd bez przedłużania umowy no, ale wówczas to powinna być raczej oferta bez sprzętu :)
luckd
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-09, 16:54
Lokalizacja: EDGE

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: luckd »

Mam OFP i Axesstel MV410R, umowa kończy się za miesiąc, zasięg tylko CDMA brak HSPA. Czy jak przejdę na OFN to usługa będzie działać na tym routerze automatycznie, czy też trzeba będzie robić jakieś dodatkowe aktywacje profilu cdma? Przydałby się też nowy router revB ale oferta jest bardzo uboga i niepłacalna więc chyba zostane przy starym który ma już z 5 lat.
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: bdkacz »

ADU-890W jest z rev B do tego jakis tp-link i masz router z rev B w nowej ofercie:)
3kris
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-25, 10:36
Lokalizacja: okolice Łomży

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: 3kris »

bdkacz pisze:Tomku,sprawa z kodem trafiła do techników mają "odświeżyć konto".

Nadal intryguje mnie jakim cudem system pozwala mi przedłużyć umowę 22 m-ce przed końcem obecnej (jak nawet przytoczona przez Ciebie strona w sekcji przedłużenia podaje 120 dni), chyba ,że migracja oznacza faktycznie migracje tzn zmianę limitu,dodanie SG za free itd bez przedłużania umowy no, ale wówczas to powinna być raczej oferta bez sprzętu :)
Mam identyczną sytuację jak ty i również mnie zastanawia to co ciebie więc może orange ekspert by się jakoś wypowiedział... ?
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Migracja do Orange Free Net

Post autor: Orange Ekspert »

3kris pisze:
bdkacz pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Mam identyczną sytuację jak ty i również mnie zastanawia to co ciebie więc może orange ekspert by się jakoś wypowiedział... ?
Jeśli taka sytuacja ma miejsce to zachęcam do kontaktu http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 Sprawdzę to.

Pozdrawiam
Tomek
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Orange Ekspert, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ