Orange free net kod pin

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mati123307
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2013-03-12, 21:09
Lokalizacja: Kalisz

Orange free net kod pin

Post autor: mati123307 »

Witam mam problem dzis wlozylem karte do rutera zadzwonilem do boku i wszystko pieknie dziala bo musialem uruchomic profil cdma ale co przy kazdym wlaczeniu komputera zeby byl internet musze uruchomic program ten od rutera i poddac pin karty przedtem mialem orangee freedom pro i takego problemu nie było działał internet nawet bez tego programu co robic zeby internet dzialal bez tego programu od rutera mam w-fi i zeby wlaczyc internet musze leciec do kompa waczyc program i wpisac kod ping a ja tego nie chce ,jak mam to zrobic? zeby to wylaczyc?
droga77
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2009-01-30, 12:43
Lokalizacja: polska

Re: Orange free net kod pin

Post autor: droga77 »

A jaki masz ruter ?
A w ruterze(gdzieś) niema opcji zapamiętaj, zapisz pin ?
Przepraszam za błędy
mati123307
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2013-03-12, 21:09
Lokalizacja: Kalisz

Re: Orange free net kod pin

Post autor: mati123307 »

nie nie ma to ruter mv400 reinstal programu tez nie pomógł,Klikalem w rum w programie od ruter zeby nie pamietał haslo to pisze ze nie można co robic?
HariMata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 158
Rejestracja: 2010-11-13, 22:08
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie/Łódź

Re: Orange free net kod pin

Post autor: HariMata »

Niestety te nowsze (dualne) karty tak mają. Jedyna rada nie wyłączać routera niech chodzi na okrągło, z internetem rozłączyć się chyba można do ponownego łączenie nie potrzeba PIN.
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Orange free net kod pin

Post autor: bdkacz »

MV400 z tego co pamiętam nie ma funkcji zapamiętywania PINu. Ma ją na pewno model MV411 i MV610.
HariMata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 158
Rejestracja: 2010-11-13, 22:08
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie/Łódź

Re: Orange free net kod pin

Post autor: HariMata »

MV410R gdy miałem kartę Orange freedom zapamiętywał, a gdy przeszedłem na orange free z kartą dualną już nie dało rady.
ODPOWIEDZ