Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
yeti84

Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: yeti84 »

Witam!

Jestem ciekaw co miłe państwo sądzicie o wszelkiej maści survivalowych programach i konkursach w naszym kraju i czy wzięlibyście udział w nich. Swego czasu nasze telewizje nadawały kilka sezonów Survivora czy też jego polski odłam Wyprawa Robinson. Obecnie chyba jedyną możliwością wystartowania w takiej zabawie jest Wyspa Wyzwań ***, sponsorowana przez Gillette. Skusiłby się ktoś z was na zmagania ze samym sobą, z własnymi słabościami by wygrać całkiem niezłą kaskę, nie wspominająć ofkoz o niezapomnianej przygodzie?

***-usunięto link reklamujący (niezgodne z regulaminem forum a także tego subforum tu).
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: regedit »

Nigdy w życiu bym na coś takiego nie poszedł. Mój dom to moja twierdza. Mam tu wszystko czego potrzebuje. Nie ma potrzeby, żebym gdzieś szwendał się po lesie i zjadał robale na punkty... Za żadna kasa nie jest w stanie przekonać mnie do wystąpienia w takim programie... brrr :P
Ostatnio zmieniony 2007-08-29, 13:00 przez regedit, łącznie zmieniany 1 raz.
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: zDaleKi »

yeti84 pisze:Jestem ciekaw co miłe państwo sądzicie o wszelkiej maści survivalowych programach i konkursach w naszym kraju
A mnie ciekawi :lol: czy to tylko Takie Twoje zainteresowanie, czy jakaś praca naukowa? :lol: Bo widzę, że To Twoje pierwsze pytanie na forum. :D
Bo chyba nie jest to reklama jednego z tych programów? :D
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
yeti84

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: yeti84 »

Oh come on, jestem ciekawskim człowiekiem :)
przepraszam za zamieszanie z tym linkiem, nie doczytałem najwidoczniej.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: zDaleKi »

Odpowiadając na pytanie, to ja bym w czymś takim udziału nie brał ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
yeti84

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: yeti84 »

och, same mieszczuchy widzę :D
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: mar_kow »

yeti84 pisze:och, same mieszczuchy widzę :D
...Niekoniecznie... Nie wszyscy przejawiają takie zainteresowania , tym bardziej to Forum nie jest związane tematycznie ani trochę...
...A generalnie sprawą przetrwania interesowałem się wcześniej jak i obecnie. Teraz może w zmienionej formie - ale wiem co jest jadalne i jak rozpalić ogień w trudnych warunkach pogodowych. Mam całkiem pokaźną biblioteczkę na te tematy. W młodszych czasach sprawdzone w praktyce (oprócz jedzenia robali :lol: ).
...W czasach studenckich brałem udział w obowiązkowym (co u nas nie było obowiązkowe...) szkoleniu - coś w rodzaju surviwalu. Przez miesiąc czasu w czterech etapach: spływ kajakowy 100 km Narwią, pływanie żaglówkami po Zalewie Zegrzyńskim, Bieszczady i Tatry. Całkiem miło sobie to wspominam - nie związane było z jedzeniem robali ale służbowe konserwy po pewnym czasie urastały do podobnej rangi...
...Teraz też w miarę wolnego czasu staram się odwiedzać stare miejsca. Przetargałem żonę po Tatrach i Bieszczadach, nawet to jej się spodobało na tyle że ciągle chce wracać... :lol:

...A teraz zdradzę tajemnicę tych programów zwłaszcza zachodnich: wszystko to komercja - kilka godzin kręcenia w plenerze a później kilkugwiazdkowy hotel, drinki... Właśnie niedawno były kulisy kręcenia tych programów na którymś zachodnim kanale... Tak że Kolego @yeti84 nie daj się nabrać. Jedynym programem jak go można nazwać jest nasz polska rodzima Selekcja organizowana pod patronatem Arkadiusza Kupsa. Tyle że tam nagród nie ma - mozna tylko mieć ewentualnie przepustke do sił specjalnych lub naprawdę się sprawdzić...
...A sporo tam cwaniaczków odpada... Nie przechodziłem co prawda Selekcji ale wielu moich kolegów tak...
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: Jaco »

yeti84 pisze:och, same mieszczuchy widzę :D
Przyjedź do mnie mam spory PGR.Przeżyjesz nie zapomniane przygody do końca życia. Kasy nie daję ale dostaniesz miejsce w stodole i jedzenie również sam będziesz musiał sobie wykombinować. Praca od świtu do zmierzchu. Nie ma wolnych weekendów. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: mar_kow »

Jaco pisze:...Przyjedź do mnie mam spory PGR.Przeżyjesz nie zapomniane przygody do końca życia. ...
...Od czegoś w końcu trzeba zacząć... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Survivalowe zmagania w tv i konkursach

Post autor: mar_kow »

Jaco pisze:...Praca od świtu do zmierzchu. Nie ma wolnych weekendów. :lol: :lol: :lol:
...Znam ten ból - zrobiłem wszystko w tym zakresie żeby było inaczej... Zresztą również pochodzę z lubelskiego :lol: a raczej dawnego chełmskiego...
ODPOWIEDZ