Huawei B683

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Polip
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-07, 17:56
Lokalizacja: Polska

Huawei B683

Post autor: Polip »

Pytanie: dotychczas korzystałem ze starego modemu Any Data na którym używałem tylko CDMA (zasięg 3G jest tragiczny i poza edge nie ma szans niczego złapać), jednak bateria spuchła, modem ogólnie zaczął szwankować, przyszedł czas na przedłużenie umowy.
Zaproponowano mi router Huawei B683, jednak pytanie, czy na nim w ogóle złapię zasięg CDMA? W opisie technicznym jest wspomniane o kompatybilności z jakimś WCDMA, ale czy to samo?

Pytanie to jest strasznie ważne dla mnie, bo o ile CDMA w mojej miejscowości śmiga o każdej porze dnia i nocy, tak wszystko inne chodzi beznadziejnie.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Huawei B683

Post autor: krystianb »

Polip pisze:Zaproponowano mi router Huawei B683, jednak pytanie, czy na nim w ogóle złapię zasięg CDMA?
Nie.
Polip pisze: jest wspomniane o kompatybilności z jakimś WCDMA, ale czy to samo?
Nie, można powiedzieć, że wcdma to umts.
Polip pisze:Pytanie to jest strasznie ważne dla mnie, bo o ile CDMA w mojej miejscowości śmiga o każdej porze dnia i nocy
Kiedy i czym ostatni raz sprawdzałeś? Może masz już u siebie dostępny umts900 od networks.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Mikele
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 265
Rejestracja: 2009-01-23, 09:52
Lokalizacja: Wrony (lubuskie)

Re: Huawei B683

Post autor: Mikele »

Podaj swoją lokalizację, miejscowość, zobaczymy co u Ciebie w eterze leci.
Czy jest pokrycie 3G, HSPA+DC a może i LTE ;)
OBE 38GB (Dovado Tiny + E3276s-151 + konektor CRC9/FME + Tri-Lan 240 (12m) + Cybertech 17dBi 2100Mhz)
ODPOWIEDZ