[problem] Internet Orange Freedom Pro 8 GB

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mateusz5610
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-15, 12:04
Lokalizacja: mazowieckie

[problem] Internet Orange Freedom Pro 8 GB

Post autor: Mateusz5610 »

Witam. Posiadam internet Orange Freedom Pro 8 GB od kwietnia ub. roku. W połowie stycznia tego roku internet zaczął wolno chodzić i jest tak do teraz (wcześniej działał bardzo dobrze).
Transferu na pewno nie wykorzystałem. Nie wiem co robić. Dzwoniłem do Biura Obsługi Klienta i tam pani powiedziała, że nie ma żadnych awarii z ich strony. Byłem w salonie Orange i tam usłyszałem, że trzeba wymienić kartę SIM w ruterze, ale nie miałem wtedy ze sobą rutera. Ale ostatnio zauważyłem, że internet w dzień ma troszkę większą prędkość niż wieczorem. Ostatnio w dzień miałem prędkość 14,2 kb/s, a teraz mam ok 3, 4 kb/s. Nie wydaje mi się, żeby była to wina karty SIM, że internet ma taką prędkość. Zastanawiałem się nad kupnem anteny, ale nie wiem czy ona dałaby coś w moim przypadku. Proszę o pomoc.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [problem] Internet Orange Freedom Pro 8 GB

Post autor: matek451 »

Do poczytania na forum wszystkie wątki dotyczące CDMA w Orange http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f=34 Trochę ostatnio napisano na ten temat. Doświadczasz teraz tego samego co wielu poprzedników. CDMA w Orange to już trup. Jeśli możesz uciekaj na 3G.Jeśli nie pisz reklamację.
ODPOWIEDZ