bezprzewodowy

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

adas

Re: internet radiowy w Piasecznie i Warszawie

Post autor: adas »

ja mam od mg system 1 mb i dziala mi super, jestem bardzo zadowolony i nie zdazylo mi sie nigdy zebym nie mial netu przez kilka dni... zdecydowanie polecam!!
gosc

Internet

Post autor: gosc »

witam. mam net w Konstancinie z firmy mg system i muszę powiedzieć,że jest ok. co prawda tylko 512 kb/s ale działa bez zarzutu. polecam
Jacek

GVT

Post autor: Jacek »

Witam

Jezeli ktos by szukal providera na legionowie lub w jablonnie to polecam firme GVT http://www.gvt.pl, mam od nich internet i naprawde chodzi rewelacja. Stala predkosc, umowa na czas nieokreslony. Dobry kontakt z pracownikami i super prezes (pozdro Paweł) :)

POLECAM!
Ryhuj

Internet w Zielonej Górze

Post autor: Ryhuj »

W Zielonej Górze dziala chyba z 5 sieci internetu radiowego(informacje w przyklejonym). Ja ze swojej strony dodam tylko żeby trzymać się jak najdalej od firmy Cyfrowy Serfing, bo jestem jej klientem czego szczerze żałuję. aktualne informacje - www.cyfrowyserfing.forka.be
:x
Gość

Re: internet radiowy w Piasecznie i Warszawie

Post autor: Gość »

ja mam od miesiąca od mgsp internet na Śliskiej w Warszawie i jeszcze nie było dnia zeby działał jak trzeba zaznaczam ze mam lącze 1mb a dziala gorzej niz to co mam u siebie w domu 64kb jak na razie sa beznadziejni :x
AndrzejP

Re: Nic poprostu nic!!!

Post autor: AndrzejP »

białołękacity pisze:tymczasme jeżeli ktoś mógłby mi wskazać najtańszy w praktyce bezprzewodowy, ogólnopolski to stawiam browarka ;)
pozdrawiam !
I ja się podłączam pod pytanie - Biełołęka - ul.Berensona
I pomyśleć że jest 21 wiek i to stolica Polski
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez AndrzejP, łącznie zmieniany 1 raz.
Miguel
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-11, 08:32

Re: bezprzewodowy

Post autor: Miguel »

Planuje wprowadzić się do tego dłuuugiego bloku przy ul. Blacharskiej (Warszawa, Mokotów, Służewiec) i zastanawiam się, czy jest tam jakiś dostawca Wi-Fi?
ODPOWIEDZ