router Huawei E5251 - zasilanie

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
elwismik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-25, 01:37

router Huawei E5251 - zasilanie

Post autor: elwismik »

Witam, przymierzam się do zakupu sprzętu do mobilnego Internetu, preferuję tylko sim w orange i chciałbym samodzielnie kupić modem+router lub router z wbudowanym modemem. Pasują mi cenowo 2 opcje - router tp-link mr3420 v2 z modemem e3251 albo tylko sam router E5251. Co będzie lepszym rozwiązaniem? Czy E5251 może pracować na jakimś zasilaczu nie podłączony do kompa (jako router), pytam bo nie chcę zajmować sobie portu usb w laptopie. Chciałbym aby modem/router stał sobie w pokoju na parapecie, nie podłączony bezpośrednio do kompa i "siał" sygnałem, ale bym tez mógł go gdzieś zabrać i korzystać jako typowo mobilne urządzenie. cenowo lepiej wypada e5251 bo mogę go mieć poniżej 200zł, a zestaw modem plus router ok. 270zł. A może jeszcze coś innego? Poradźcie, dodam że mam zasięg ten hspa+. Pozdrawiam
elwismik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-25, 01:37

Re: router Huawei E5251 - zasilanie

Post autor: elwismik »

czy ktoś coś doradzi? wybrać e5251 czy zestaw tp-link + e3251, a może coś innego? budżet do 270zł
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: router Huawei E5251 - zasilanie

Post autor: Orange Ekspert »

Osobiście wybrałbym e5251. Masz w pełni mobilne urządzenie, które wspiera technologię DC-HSPA+ http://oran.ge/1hxzm7V Posiadam złącze mikro USB za pomocą którego będziesz mógł go ładować tak jak zwykły telefon. Wybór oczywiście należy do Ciebie.

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ