[OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

[OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: Procio »

Witam

Pod koniec roku 2013 w listopadzie albo grudniu przedłużałem umowę z OFP na kolejny rok. Ze 2 miesiące później na początku 2014 (styczeń/luty) do domu przyszła jakaś pani, rzekomo z Orange i proponowała mojej mamie internet z neostrady. Wyjaśniła jej sytuacje, że umowa została niedawno przedłużona i czy da się z tym coś zrobić. W tej sytuacji kobieta ta powiedziała, że jest możliwość w połowie trwania umowy zerwać ją czy tam podpisać nową, z tym że na neostradę i powiedziała, że w czerwcu będzie się odzywała z propozycją nowej umowy. Nadszedł czerwiec i póki co żadnego kontaktu z jej strony i nie wiem czego mam się spodziewać. Czy w ogóle jest taka możliwość, żeby w połowie umowy zmienić OFP na neostradę? Oczywiście nie ponosząc większych kosztów, bo wiem, że można zerwać umowę płacąc karę. Czy ktoś miał podobną sytuacje?
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: ja.michal »

Wylegitymowałeś tą Panią? ;)
Coś tu nie gra. Zadzwoń lepiej na infolinię Orange i zapytaj o to. Obawiam się, że bez kary raczej się nie obejdzie.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: Procio »

Właśnie mnie nie było wtedy w domu, a mama nie wylegitymowała tej pani. Dzwoniłem do BOK i tak jak mówisz, że bez kary się nie obędzie, Myślałem, że rzeczywiście Orange składa mi godną propozycję, ale jednak lipa. No nic. Widzę, że trzeba czekać na koniec umowy
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: ja.michal »

Procio, zawsze można napisać ładne pismo z zapytaniem o możliwość przejścia na droższy pakiet stacjonarny i dłuższy termin umowy. Wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru. A nuż może coś się uda? ;)
Ostatnio zmieniony 2014-06-11, 11:32 przez ja.michal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze:zawsze można napisać ładne pismo z zapytaniem o możliwość przejścia na droższy pakiet stacjonarny i dłuższy termin umowy. Wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Nic nie da, jeśli nic się nie zmieniło to orange stacjonarny i orange komórkowy to nadal 2 osobne firmy...
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: ja.michal »

krystianb pisze:
Nic nie da, jeśli nic się nie zmieniło to orange stacjonarny i orange komórkowy to nadal 2 osobne firmy...
Zmieniło od dawien dawna. Teraz wszystko to Orange Polska S.A. Dawne TP wchłonęło Centertel i zmieniło na nazwę jak wyżej.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: [OFP] Przejście z Orange Freedom Pro na Neostrade

Post autor: Jo_gurt »

ja.michal pisze:Zmieniło od dawien dawna.
A konkretniej 31 grudnia 2013r.
Ale zmiana właściciela majątku to jedno, zmiana biznesowych procesów to drugie. Zapewne biznesowo nadal to są całkowicie osobne piony.
ODPOWIEDZ