AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
raggy

AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Post autor: raggy »

planuję zakupić notebook Actina Alfa X z AMD Athlon XP-Mobile, no i dodatkowo abonament internetowy iPlus z modemem Sony GC79, ale teraz się obawiam, że wywalę kasę w błoto i nie będę miał co zrobić z netem? Czy ten modem ma szanse na tym procku ruszyć tak samo, jak na Intelu? Help... :D
Gość

Re: AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Post autor: Gość »

Mam takiego procka w HP i z gc75 chodzi spoko
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Post autor: dreamoftheviper »

Niestety mi GC 79 nie chodzi, na ASUS a6u b029 na procku Turion :) Pozdrawiam musiałem kupic nokie 6230 i teraz chodzi super
Gość

Re: AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Post autor: Gość »

Ja mam taką Actine z modemem GC89.Działa poprawnie bez żadnych cudów.Reszta to problemy sieciowe,ale o tym jest wałkowane na całym forum.Szybkość netu przy niektorych acceleratorach jest całkiem niezła, miej więcej jak z 10lat temu na modemach Tepsy.Przy EDGE można całkiem nieźle pościągć - oczywiście nie piszę tu o eMułku i innych tego typu programach ale o ściąganiu plików,programów ze stron.Transfer nawet do 25kB/s(200kbps).
Gość

Re: AMD XP-Mobile, a modem Sony GC79 w iPlus'ie

Post autor: Gość »

Ja tam mam notebooka Ferrari z AMD64 i wszystko na GC79 mi działa. Moim zdaniem To sugeruje firma Sony ericsson że modemy "niby nie działają" z AMD tylko na Intelu to jest chwyt marketingowy. Moje osobiste wrażenia z Intelem są różne Intel prowadzi dziwną politykę. np. Kupiłem płytę główną na P4 (procesor Northwood) chciałem kupić szybszy model procka (presscot) i d...a płyta nie obsługuje mimo że Intelowska. I w ten sposób Intel powoduje wzrost swoich produktów.
ODPOWIEDZ