Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
forester
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2005-12-28, 20:02
Lokalizacja: Piszczac

Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: forester »

Ludzie piszecie głupoty na temat internetu komórkowego .Wasze kłopoty np z modemami to zwykły brak wiedzy oraz to,że wasze PC to śmietniki które utrudniają prace takim aplikacjom jak Iplus Manager. :evil: :evil: Jeżeli macie zamiar grać w gry sieciowe to zapraszam do kafejki lub do znajomych.Usługi te zostały wymyślone dla ludzi którzy chcą mieć jakiś kontakt ze światem a nie P2P itp :oops: Chociaż ja osobiście używam Bearshare i bez klopotów moja kolekcja powiększa się :D .Prędkości są znośne na EDGE i da się z tym wytrzymać więc nie płaczcie.Pozdrawiam forester zapraszam na GG 9698421
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: Szadzik »

forester pisze:Ludzie piszecie głupoty na temat internetu komórkowego .Wasze kłopoty np z modemami to zwykły brak wiedzy oraz to,że wasze PC to śmietniki które utrudniają prace takim aplikacjom jak Iplus Manager. :evil: :evil: Jeżeli macie zamiar grać w gry sieciowe to zapraszam do kafejki lub do znajomych.Usługi te zostały wymyślone dla ludzi którzy chcą mieć jakiś kontakt ze światem a nie P2P itp :oops: Chociaż ja osobiście używam Bearshare i bez klopotów moja kolekcja powiększa się :D .Prędkości są znośne na EDGE i da się z tym wytrzymać więc nie płaczcie.Pozdrawiam forester zapraszam na GG 9698421
Ja mam Licencję GPRS od roku i też jestem zadowolony.
Co do kłopotów i ich powodów to się trochę muszę zgodzić.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: kemott1 »

Mam neta przez gprs ponad rok i nie nażekam,lepszo to niż nic :P
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: Czarek88lol »

ja mam net przez edge w orange z modemem ed77 od ponad miesiąca i jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> narzekam;/ no ale to sie moze zmieni;) antena kierunkowa przychodzi w poniedziałek prawdopodobnie;) i mysle ze bedzie lepiej:) no ale sie zobaczy:) przyjdzie antena-napisze;) pozdrawiam:D
Gość

Re: Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: Gość »

A ja mam umts z iplus od 4 miesiecy i tez jestem b. zadowolony. Czytam w postach innych uzytkownikow o problemach ze zrywaniem polaczen, slabych transferach itp. i sie dziwie bo u mnie smiga wszystko bez problemu. Na poczatku rzeczywiscie mialem problemy, transfer byl na poziomie 4-8 KB/s, wystarczylo wywalic kilka wirusow i od tego czasu jest ok.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Mam Iplus od 3 miesięcy i jestem zadowolony

Post autor: Szadzik »

kemott1 pisze:Mam neta przez gprs ponad rok i nie nażekam,lepszo to niż nic :P
Mam laptopa i zęsto się przemieszczam, kupowanie stałego łącza jest dla mnie bez sensu. A gprs do niedawna a teraz edge działa mi ok.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ