Przedłuzenie umowy na taryfę głosowa w Play

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Przedłuzenie umowy na taryfę głosowa w Play

Post autor: matek451 »

Jako ciekawostkę podam , że przedłużyłem ofertę głosową za 9,99 w Play. W jej ramach korzystałem z nielimitowanych do Play+2GB internetu. Na LTE oczywiście internet bez limitu. Korzystałem przez pół roku, umowa na 6 m-cy. Złożone wypowiedzenie i nowa umowa z GU Play. Następujące warunki; za 9,99 nadal nielimitowane do Play+2GB internetu. Przez 6-mcy na LTE bez limitu. W pierwszym m-cu 100 min. do innych sieci. No i najważniejsze umowa na czas nieokreślony. Za pół roku kolejne wypowiedzenie i ponowny kontakt z GU Play, zobaczymy czy znowu to przejdzie :) . Podsumowując za 3 piwa mam dostęp na kolejne 6 m-cy do LTE bez limitu w Play. To zabezpieczenie wobec zakończenia z końcem 2014 no-limit za darmo na LTE w pre-paid RBM. Polecam takie postępowanie wszystkim, którzy maja tą ofertę i podobną dla firm (jest wciąż dostępna http://www.play.pl/resources/pdf/2014/R ... 072014.pdf ). Nie ma w tej chwili tańszego dostępu do nielimitowanego LTE w Play.
Ostatnio zmieniony 2014-10-18, 17:54 przez matek451, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedłuzenie umowy na taryfę głosowa w Play

Post autor: onken »

Dobra wiadomość :) Zrobię to samo z moją ofertą "na firmę" lub wezmę w salonie kolejną umowę pod koniec obecnej bo chyba można wziąć taką za 9,99 zł brutto jak się ma już aktywację w Play

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ