Profit Group - co z internetem?

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Profit Group - co z internetem?

Post autor: Xelidrus »

Witam, na wstępie przepraszam jeżeli temat założony został w złym miejscu.

Mam problem. Mianowicie, 2 lata temu walczyłem z limitowanym internetem OFP, na szczęście w mojej okolicy pojawiła się opcja internetu radiowego nielimitowanego. Postanowiłem podpisać z nimi umowę. Internet sprawował się świetnie stała prędkość 3mb (jak w umowie). Pingi 30-40. Jednak miał swą wadę, że często jak nie było prądu w okolicy lub wystąpiła inna awaria potrafiło go nie być cały weekend. No ale i tak chodził tak, że grzechem byłoby narzekać.

Po kilku miesiącach i kolejnej usterce postanowiłem zgłosić sprawę na infolinie, jednak wchodząc na stronę doznałem szoku. W skrócie było tam napisane, iż firma ogłosiła upadłość (było to rok temu). Zdziwiło mnie to strasznie, jednak internet dalej chodził to zignorowałem temat, rachunki płacone regularnie, jeżeli wystąpi opóźnienie ukazuje się faktura w przeglądarce i prośba o uregulowanie.

Jednak strasznie irytuje mnie fakt, iż np dziś gdy internet praktycznie nie chodzi. (przy sprawdzaniu pinga "ping www.wp.pl -n 100" mam jakiś 20 % loss) nie mogę zgłosić sprawy na infolinie bo po prostu takowej nie ma... strona nie jest aktywna. Nie wiem co robić.

Nazwa Firmy ( PROFIT GROUP).

Czy ktoś może również ma umowę z tą firmą? Moja wygasa za rok. Nie wiem co robić.
Bardzo byłbym wdzięczny za każdą informacje.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Profit Group - co z internetem?

Post autor: Jo_gurt »

Awatar użytkownika
haker-76
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2007-10-13, 06:21
Lokalizacja: Polska

Re: Profit Group - co z internetem?

Post autor: haker-76 »

Witam miałem tak jak kolega internet z Profit group i jak firma upala to dostałem informacje że przejmuje nas INM mieszkam w województwie łódzkim i dostałem nową umowę wiec nie wiem dlaczego ty nie dostałeś żadnej informacji .Oto strona nowego dostawcy razem z numerami do BOK http://www.inm.net.pl/ PS.apropo tematu na trzepaku to tam piszą o jakiejś innej firmie Levnet jednak ja o nich nie słyszałem u nas województwo łódzkie i mazowieckie przejęła firma INM(internet na mazurach)i z nimi mam obecnie podpisaną umowę.
√ιק
ODPOWIEDZ