[zasięg] Ruter axesstel MVH650 - antena zewnętrzna

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
007piter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-05, 09:34
Lokalizacja: Żardki

[zasięg] Ruter axesstel MVH650 - antena zewnętrzna

Post autor: 007piter »

Witam
Mam problem i potrzebuje szybkiej pomocy. Posiadam ruter axesstel MVH650 z Orange , nie mam zasięgu chciałbym go poprawić anteną zewnętrzną . I mam następujące pytania : czy jest w ogóle możliwość podpięcia takiej anteny do tego modelu rutera ?? Jeśli tak to jaki konektor będzie do niego pasował ,czy to ten DIAG to będzie wpięcie na ten konektor ?? jest jeszcze jedno okrągłe wejście ale jest puste. Gdzie podpiąć tą antenę ??
Kamil444
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2012-12-28, 19:08
Lokalizacja: Mierżączka

Re: [zasięg] Ruter axesstel MVH650 - antena zewnętrzna

Post autor: Kamil444 »

jaki masz zasięg wartość dbm
antene podpinasz tak że wykręcasz jedną antenkę rxo\xt i wkręcasz kabel od anteny wejście diag służy do diagnostyki
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [zasięg] Ruter axesstel MVH650 - antena zewnętrzna

Post autor: matek451 »

A te anteny przy tym wynalazku to do WiFi czy do 3G/CDMA? Kolega ma problemy raczej z zasięgiem na 3G. Ten złom Orange wciska nieświadomym klientom przy przejściu z Free dom na FreeNet. Świadomy użytkownik omija toto szerokim łukiem. Miejsce tego routera to elektrośmieci. po modernizacji NetWorks ten sprzęt nie ma racji bytu. Nie wykorzystuje w pełni możliwości sieci UMTS2100 z DC a nawet UMTS900, brak mu HSPA+. o LTE1800 nawet nie wspominając.
ODPOWIEDZ