Zadłużenie w neo sprzed lat

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Zadłużenie w neo sprzed lat

Post autor: Procio »

Witam

Jakies 8 lat temu moi rodzice podpisali umowe z TP SA na neostrade 512. Niestety ale doszło do zadłużenia i internet został odlaczony. Wtedy zaczela sie walka z internetem mobilnym. No ale stwierdzilem ze skoro mam w domu gniazdko i jakies 50m niecale do centralki neo to czemu mam sie meczyc z radiowkami jak moge miec normalne i stabilne polaczenie. I tu moje pytanie do was. Czy z powodu zadluzenia (nie zostalo uregulowane) jest mozliwosc ze nie bedzie dalo sie podlaczyc internetu? Oczywiscie umowe podpisywala bedzie osoba bez zadluzenia. Czy jest mozliwosc podlaczenia internetu pod to gniazdko w domu?
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
kazek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2015-04-20, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zadłużenie w neo sprzed lat

Post autor: kazek »

Moim zdaniem, jeśli będziesz chciał wznowić aktywność tej lini, to będzie koniecznie uzupełnienie zaległości.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Zadłużenie w neo sprzed lat

Post autor: key »

TPSA nie moze tak po prostu przerzucic zobowiazan jednej osoby na inna. Jesli podpisali twoji rodzice, to oni sa zobowiazani do zaplaty.

Ale - TPSA moze nie chciec wydzierzawic lini na ktorej sa otwarte roszczenia. Wtedy bedziesz musial zalozyc nowa linie.
Moze tez "przypomniec sobie" ze twoi rodzice maja otwarty rachunek.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ