Poszukuje Dobrego dostawy internetowego w rejonie Bytom(Szom

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SoNiC
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2006-09-16, 17:10
Lokalizacja: Bytom

Poszukuje Dobrego dostawy internetowego w rejonie Bytom(Szom

Post autor: SoNiC »

Poszukuje DOBREGO i taniego dostawce internetowego w okolicy Bytom-Szombierki (woj. śląskie) ktoś może mi coś poradzic ?? moze ktos jest z okolicy ??
Sony Ericsson k300i + iPlus Simdata
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Poszukuje Dobrego dostawy internetowego w rejonie Bytom(Szom

Post autor: Fanta »

Na początek napisz jaki to ma być internet. Radiowy, komórkowy? Czy po kablu dlatego zamieściłeś posta tutaj?
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Awatar użytkownika
SoNiC
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2006-09-16, 17:10
Lokalizacja: Bytom

Re: Poszukuje Dobrego dostawy internetowego w rejonie Bytom(Szom

Post autor: SoNiC »

Jest mi to "egal(wszystko jedno)" wazne zeby abonament byl niski, koszty podpiecia byly niskie, predkosc DOWNLOAD & UPLOAD byla w miare wzgledna (wszystko co ponizej 1mbps mnie nie interesuje) zeby dalo sie grac w gry MMORPG i sciagac z torrentow i paru innych p2p (oraz z http wiadomo) i zeby uptime miesieczny byl duzy (mam juz dosc tych ciaglych brakow w dostawie internetu a mialem teraz operatora z sieci LAN ktory serwowal mi takie wkoncu dzisiaj rozwiazal ze mna umowe bo tak go w**** (zreszta on mnie juz tez doprowadzil do szalu :/)
Sony Ericsson k300i + iPlus Simdata
ODPOWIEDZ