Kierownica pod port gier nie dziala

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Kierownica pod port gier nie dziala

Post autor: pluskwa_skarzysko »

Witam,podłączam kierownice...i nic...kierownica jest sprawna lecz mimo to mój system jej nie wykrywa..może muszę jakieś sterowniki wgrać ? poradźcie coś...
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Kierownica pod port gier nie dziala

Post autor: Fanta »

Speców od takich sprzętów to chyba tu dużo nie ma.

Ale faktycznie sterowniki powinny być z kierownicą, jak nie ma to poszukaj w internecie.
Obrazek <-kliknij :)
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kierownica pod port gier nie dziala

Post autor: zDaleKi »

Fanta pisze:Speców od takich sprzętów to chyba tu dużo nie ma.
Też tak sądzę :D
Ja się na tym nie znam, bo nie grałem już chyba od 10 lat :D z kierownicami też nic nie miałem wspólnego, ale na zdrowy rozum powinny być jakieś drivery skoro system sam tego nie wykrywa. No chyba, że port jest zablokowany pod BIOSem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
wlodus
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2007-06-16, 16:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Kierownica pod port gier nie dziala

Post autor: wlodus »

to wszystko zalezy od kierownicy ja juz ich przerobilem kilka
ogolnie chyba tylko logitech sam nie potrzebuje sterownikow reszta a zazwyczaj sa to jakies noname musza miec sterowniki...
nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon...
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Re: Kierownica pod port gier nie dziala

Post autor: pluskwa_skarzysko »

w końcu poradziłem sobie z ta kierownica,bez sterowników działa...ale nie do końca tak jak należy,bawiłem sie nią i włączyłem AUTOFIRE..teraz nie mogę wyłączyć ;]
kierownica to InterAct V3..sprzed wielu wielu lat i była pod Win98.może nie jest do końca kompatybilna z systemami NT?? a sterowników szukałem dość długo w necie,ale na jakiś dziwnych stronach i nie potrafię ich ściągnąć ;/

http://www.input-drivers.com/drivers/86/86194.htm

i jak to pobrać??
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
ODPOWIEDZ