Wasze opinie o operatorze WLAN Tech Plus(www.wlantech.pl)

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dextroza
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-05, 10:52
Lokalizacja: Otrębusy

Wasze opinie o operatorze WLAN Tech Plus(www.wlantech.pl)

Post autor: dextroza »

Witam wszystkich, i zapytuję o Wasze opinie o w/w firmie (woj. mazowieckie). Czy blokowane są jakieś porty ? Czy przycinany jest upload? Jak jest ze stabilnością łącza? Czy trzeba ostro walczyć z ichniejszym BOK kiedy jest awaria?Screeny z speedtesta mile widziane. Dzięki i pozdrawiam.
plejboj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2008-03-25, 16:57
Lokalizacja: Zgorza?a/Nowa Wola

Re: Wasze opinie o operatorze WLAN Tech Plus(www.wlantech.pl)

Post autor: plejboj »

Pingi rzędzu 8-12 ms (przy większym obciążeniu jak np. teraz w niedzielę wieczór ok. 20 ms) do większości polskich witryn. Na LTE i Neostradzie jest koło 30 ms. Awarie sporadyczne. Może dwa razy na miesiąc nie ma przez kilka-kilkanaście minut dostępu do sieci. Raz na 3 miesiące może zdarzyć się coś poważniejszego. Minusem jest na pewno fakt, że sprzęt pozostaje jako własność operatora mimo opłaty aktywacyjnej (więcej niż wartość sprzętu w przypadku chęci wzięcia umowy bezterminowej - stan na 2011 rok). Jeżeli chcemy niższe stawki za internet musimy się wiązać na 3 lata co w moim mniemaniu jest okresem bardzo długim. Istnieje możliwość uzyskania publicznego IP. Bardzo pozytywne opinie z kolei mam również o Sekocin.pl. Gdy rozważałem zmianę operatora, zaproponowano mi 2-3 tyg. okres testowy przed faktycznym rozpoczęciem umowy abym zachował płynność w dostępie do Internetu. Według opinii znajomej, która spędza dużo czasu w grach komputerowych Internet działa bardzo dobrze. Na Wlantech sie zdecydowałem 3 lata temu ze względu, że nie znalazłem informacji o żadnych większych problemach. Sekocin.pl jakieś tam drobne miał. Tyle :) Na innych forach możesz poszukać szczegółowych danych: " Sekocin.pl V.S. Wlantech - Internet, Nowa Wola, Zgorzała - Opinie"
_________________________________
ODPOWIEDZ