Orange - zabrali przyznany transfer

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
janek1941
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-24, 10:15
Lokalizacja: Wielkopolska

Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: janek1941 »

Dnia 16.01.2015 mam nowy okres rozliczeniowy, a tym samym nowy dostępny transfer w abonamencie od Orange... sytuacja wygląda tak że 16.01.2015 o godzinie 00:00 wg, billingu i opinii Orange zużyłem nagle cały transfer 24GB ( z dostępnych 21GB). Dzwoniłem do Orange w celu wyjaśnienia tej sprawy.. Pani konsultant widzi, że jest błąd, przekierowała sprawę wyżej, ale wyżej nikt problemu nie widzi, i spółka Orange nie bierze odpowiedzialności za naliczanie transferu. Napisałem odwołanie od decyzji reklamacji i nadal nikt nie widzi, że jest coś nie tak.

Co polecicie zrobić dalej w takiej sytuacji ?
ix70
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-22, 22:42
Lokalizacja: Katowice

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: ix70 »

Mnie też naliczają zużyty transfer za godz. 00.00 - 8.00 (szczęśliwe godziny) lub nawet wtedy kiedy karta nie byłą włączana do sieci przez cały dzień.
I to nie od razu ale po godz. 12, 16 lub jeszcze następnego dnia.

Reklamacja też odrzucona, odpowiedź jak z filmu Barei (szatnia).
A konsultant to nie M.B.?

Na reklamacje otwarte ze strony orange on-line mają "tylko" 7 dni na odpowiedź.

Pisać do centrali, skarga do UKE, konsultacje u Rzecznika Konsumenta i opisywać ten problem jak najszerzej ;)
Może jakiś wykop :)
dexter18

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: dexter18 »

Pamiętam, jak w T-Mobile też mi naliczali ale miałem włączony blueconnect noc. Telefon do BOA i wszystko wyjaśnione.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: ja.michal »

Dzwońcie w Orange pod *800.
janek1941
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-24, 10:15
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: janek1941 »

Jak dobrze zrozumiałem, to Orange nie bierze odpowiedzialności za zużyty transfer, bo tym zajmuje się firma zewnętrzna w spółce ? Czy jakoś tak... Konsultantka widzi że jest błąd, ale ona nie może nic z tym zrobić i wysyła to dalej do działu technicznego, a tam uważają że wszystko jest ok i to moja wina, że z momentem przyznania transferu został cały odebrany.
Ostatnio zmieniony 2015-01-27, 11:07 przez janek1941, łącznie zmieniany 1 raz.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: ja.michal »

Nie. Miałem problem rozliczania transferu i dosłownie 10 minut na infolinii i mi przywrócili transfer.
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Orange - zabrali przyznany transfer

Post autor: Orange Ekspert »

@janek1941 napisz do nas http://pomoc.orange.pl. Sprawdzimy na jakim etapie jest Twoja sprawa.
ODPOWIEDZ