Słuchawki - problem

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Masloooo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-16, 20:37
Lokalizacja: Polska

Słuchawki - problem

Post autor: Masloooo »

Hej, jesteście forum miłośników przenoszenia danych bez użycia kabli, więc może mi pomożecie.
Kupiłem sobie słuchawki firmy ART model AP-B01 które działają przez bluetooth.
Potrzebuję ich używać z komputerem, mają wbudowany mikrofon którego również potrzebuję.
Problem polega na tym, że słuchawki podają bardzo dobrej jakości dźwięk dopóki nie zacznę używać mikrofonu (nie włączę programu który go używa) wtedy dźwięk zmienia jakość na mniej więcej telefoniczną. Słuchawki mają bluetooth 2.1, a komputer używa 4.0. Sterowniki w komputerze najnowsze i nie wiem co dalej robić. Może ktoś się z tym już spotkał? Dzięki :)

Pozdrawiam, Masło
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Słuchawki - problem

Post autor: key »

Tak ma byc. Uzywasz dwoch roznych profili - A2DP i FSE - maja rozna jakosc dzwieku.
Nie pomagam na PW.
Masloooo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-16, 20:37
Lokalizacja: Polska

Re: Słuchawki - problem

Post autor: Masloooo »

A nie ma możliwości, żeby to ujednolicić? Przy korzystaniu z mikrofonu, niemal niemożliwe jest wytrzymanie z słuchawkami na uszach. Dodam, że w telefonie działają zupełnie normalnie.
Ostatnio zmieniony 2015-02-16, 21:49 przez Masloooo, łącznie zmieniany 1 raz.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Słuchawki - problem

Post autor: key »

Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ