Pirelli DRG A125G - Netia - problem z polaczeniem

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dziend0bry
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-03-25, 21:37
Lokalizacja: Wrocław

Pirelli DRG A125G - Netia - problem z polaczeniem

Post autor: dziend0bry »

Mam w mieszkaniu router DRG A125G, ze sciany wychodzi kabel ADSL, ktory pasuje idealnie do gniazdka oraz kabel Ethernet.
Po wpieciu do routera kabla Ethernet (tylko i wylacznie jego) działa internet na jednym komputerze (prawdopodobnie routerowi spodował sie jego adres MAC) ALE nie ma dostepu do PA, po prostu nie wczytuje, natomiast reszta urządzen podpietych do sieci doskonale radzi sobie z wejsciem do PA, lecz nie ma dostepu do internetu.

Zglupialem juz kompletnie, nie posiadam do tej Netii loginu i hasla w postaci [email protected] tylko login w postaci cyfr.
Usługa zakupiona w ramach bodajze Internetii.

Po podlaczniu się do sieci z komputera, z ktorego dziala internet mam ten komunikat w Nodzie:

Obrazek - adres PA, do ktorego dostac si e nie moge.
Router resetowalem - nic nie pomogło. Podlaczalem sie Ethernetem, USB - nic.




A to screen z laptopa, ktory ma dostep do PA, ale nie ma internetu.

Obrazek

oraz dane z PA, nazwa uzytkownika byc moze jest zla, ale nawet na standardowej (internet) nie działa.
jaccmajrzak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-19, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pirelli DRG A125G - Netia - problem z polaczeniem

Post autor: jaccmajrzak »

miałem kiedyś podobny problem, sprawdzę dokładnie i dam Ci znać na priv na dniach co jest problemem.
Rozwój firmy bez pieniędzy jest bardzo utrudniony, w wielu branżach niemożliwy. Dlatego właśnie kredyty dla firm http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-dla-firm powinny zainteresować każdego przedsiębiorcę - nie ma się czego bać.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Pirelli DRG A125G - Netia - problem z polaczeniem

Post autor: Jo_gurt »

dziend0bry, jaki adres IP ma komp, na którym nie działa?
ODPOWIEDZ