Orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Draakul
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-26, 07:40
Lokalizacja: Racibórz

Orange

Post autor: Draakul »

Witam. Mam obecnie telefon i internet stacjonarny. Internet kończy się 29 tego miesiąca i chciałbym wypowiedzieć umowę. Potrzebuję za to internet mobilny (najlepiej LTE) i tu przechodzimy do sedna: czy da się wynegocjować lepszą ofertę niż to, co mi dają w salonie orange ? Do internetu potrzebny jest mi router, a tabletem bym też nie pogardził ;)

Z góry dzięki, a temat jest aktualny do jutra, bo trzeba wypowiedzieć starą umowę na neostradę, żeby nie przedłużyli
cga
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2015-08-12, 10:20
Lokalizacja: Kobylnica

Re: Orange

Post autor: cga »

nie jestem na 100% pewny ale wypowiedzenie możesz zawsze wycofać nawet w ostatniej chwili. więc proponuję wypowiadać i blefować :D
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Re: Orange

Post autor: MKwiatusz3K »

Nie chce cie zmartwić ale umowe wyowiesz na miesiąc przed jej koncem czyli jak złozysz wypowiedzenie wczoraj lub dziś to ono będzie ważne na koniec nastepnego miesiąca
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Orange

Post autor: adixm »

MKwiatusz3K pisze:Nie chce cie zmartwić ale umowe wyowiesz na miesiąc przed jej koncem czyli jak złozysz wypowiedzenie wczoraj lub dziś to ono będzie ważne na koniec nastepnego miesiąca
Mało tego, z tego co wiem i mi ktoś powiedział jeśli umowy na neostradę nie wypowiesz miesiąc szybciej to automatycznie przedłuża się na 6 miesięcy, ale żeby dowiedzieć się jak jest dokładnie trzeba poczytać swoją umowę bądź zadzwonić do Orange.
Draakul
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-26, 07:40
Lokalizacja: Racibórz

Re: Orange

Post autor: Draakul »

Wypowiedziałem umowę, gościu w salonie mówił, że będzie ważne do 15 października, a równo 30 sierpnia straciłem dostęp do sieci ;) Dzisiaj rozmawiam z DUK w celu obgadania internetu mobilnego to tą kwestię również umówię.
ODPOWIEDZ