Inne foru

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Inne foru

Post autor: Gość »

Witam czy jest może inne forum na temat internet przez komórke. .Te jest ok. ale nie moge znależć tego czego szukam .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Inne foru

Post autor: Vipera »

Anonymous pisze:Witam czy jest może inne forum na temat internet przez komórke. .Te jest ok. ale nie moge znależć tego czego szukam .Pozdrawiam
Sposób 1 - zadaj KONKRETNE i PRECYZYJNE pytanie
Sposób 2 - przejrzyj archiwalne posty
Sposób 3 - jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz, lub nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi, pozostaje wyszukiwarka (jeśli dobrze sprecyzujesz zapytanie, znajdziesz to czego szukasz)
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Inne foru

Post autor: Vipera »

Anonymous pisze:Bredzisz
:P W rozważania kto bredzi a komu się tak wydaje nie będę się wdawał.
Ale może z łaski swojej uzasadnisz swoje twierdzenie.
Jak się liczy jedynie na wygodę, to wszystkie sugestie za którymi idzie choć trochę wysiłku (wpisanie tekstu do okna wyszukiwarki jest chyba bardzo męczące) może się wydawac brednią.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

FORUM INTERNET KOMÓRKOWY

Post autor: bob »

Przepraszam, że się wtrącam,ale ja coś znalazłem tylko <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy to jest wyczerpujące LINK DO FORUM INTERNET KOMÓRKOWY
A Ty Vipera strasznie skomplikowałeś Gościowi. :twisted:
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Inne foru

Post autor: Vipera »

:shock: Skomplikowałem?
Sorki, ale podanie informacji na temat gdzie i jak szukać nie uważam za skomplikowane...
Noo... Przecież nie napisałem technicznej instrukcji obsługi wyszukiwarek (w języku obcym). Po prostu myślę, że można czasem najpierw poszukać. Sam jestem wygodnicki (jak chyba większość z nas) ale bez przesadyzmu...
:P
Awatar użytkownika
Varmack
Stały użytkownik forum
Posty: 146
Rejestracja: 2005-10-21, 13:55
Lokalizacja: Mikolov

Re: Inne foru

Post autor: Varmack »

Vipera dobrze zrobił.

Koles wskakuje na forum, i "dajcie mi"...

No sorry, ale niech se koleś ruszy głową i poszuka, zwłaszcza że nie podał żadnych konkretów. :twisted:
Ja nie my?le co mówie - ja, mówi? co my?l?...
Gość

Re: Inne foru

Post autor: Gość »

Żal mi was ,i zarazem zazdroszcze że tak umiecie posługiwać się przegłądarką he he, te forum znam od A do Z i nie ma tego czego szukałem,były takie posty ale zero wyczerpujących odpowiedzi umiecie tylko pie**** w kółko i to samo

--
****
Moderator
Prosze nie przeklinać!
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Inne foru

Post autor: bob »

No tak ,ale zaszło tu nieporozumienie i nie chodzi o Vipere :oops:
Ten link to miał być żart ,a Vipera jak najbardziej dobrze zrobił .Tylko jak przeczytałem...
Bredzisz
... w momencie kiedy ktoś chce pomóc to dodałem ten link powyżej co myślałem ,że rozładuje naszego Gościa ,ale niestety nie bo jeszcze bardziej jest zdenerwowany.Myślę ,że Vipera wniósł na to forum wiele pracy i pomocy innym i chociażby za to czapka z głowy.Stwierdzenie...
A Ty Vipera strasznie skomplikowałeś Gościowi
...było przenośnią bo przecież jaśniej nie można było wytłumaczyć.Przyznam się ,że ja nie mam takiego daru co Vipera. Co do Gościa to powinien trochę wyluzować ponieważ ciężko ocenić jego wkład ,natomiast po tych gorzkich słowach krytyki powinien napisać czego tak naprawdę szuka .Jestem przekonany ,że wiele osób mogłoby mu pomóc ale najpierw po przeprosinach należałoby określić w jakim języku miało by być to forum o internecie komórkowym i dokładniej czego
dotyczyć dla przykładu: szukam firmware do Nokii N92 lub coś w tym stylu.Jeśli chodzi o www.bez-kabli.pl to wydaje mi się najlepsze w kraju.
pozdrawiam bob :twisted:
xen

Re: Inne foru

Post autor: xen »

tu jest coś w podobie,zaznaczamW PODOBIE http://forum.esat.pl/index.php?sid=2e55 ... 14dfbad8b9
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Inne foru

Post autor: Vipera »

Przyznam, że gdy w październiku stałem się posiadaczem Blueconnecta, byłem totalnie zielony z internetu bezprzewodowego. Wiedziałem tyle, że to coś umożliwi mi połaczenie się netem z dowolnego miejsca.
Potem było (...)* na (...)* bo ciągle coś się sypało, wywalało i <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> wielkie rozczarowania.
Nie lubię sypać pochwałami, ale to co znajdowywałem na tym forum (i nadal znajduję) pomogło mi usunąć kilka (...)* z codziennego słownika użytkownika Blueconnecta.
Forum + literatura + net + znajomi = w miarę bezproblemowy internet bezprzewodowy.
Może i "samopomoc" to relikt epoki, która minęła na długo przed iPlusem, Orange i Bleconnectem, ale w tym wypadku wszyscy możemy sobie przecież nawzajem pomóc (każdy w miarę swojej wiedzy i doświadczenia)

UWAGA : * - słowa oznaczone gwiazdką usunięte w ramach autocenzury
Gość

Re: Inne foru

Post autor: Gość »

Pszepraszam wszystkich ,że sie uniosłem,nie chciałem dublowac postu i dlatego tak wyszlo .Czytam te forum pare razy dziennie,ale nie mogłem znależc o telefonach z UMTSem nie dane producenta,ale jak poszczególne modele sie zachowuja ,było pare odpowiedzi ale.....Dlatego zapytałem sie o inne forum ale takie jak te. Powtarzam takie jak te.Dwa trzy dni tem Robert zapytał sie o noikie 6630 oraz 6680.Nie otrzymał odpowiedzi ,a mnie taki telefon teraz interesuje.Po co miałęm sie rozspisywać jak wiem ,że tu tego nie ma,bo przeczytałem te forum pare razy.A ja nie potrafie na gogle znależć takiego forum .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Inne foru

Post autor: Vipera »

mam nadzieję, że mi admin tego postu nie wywali bo to forum o internecie bezprzewodowym a nie wyszukiwarkach :P
W brew pozorom google nie zamykają sprawy. Polskie zasoby przegląda też http://www.szukacz.pl (a przynajmniej jego robot dosyć często pojawia mi sie w logach serwera, mógłbym jeszcze wymienić http://www.netsprint.pl , który równiez dosyć dobrze indeksuje polskie strony.

I nie przejmuj się jak od razu sie nie znajdzie.
Od pewnego czasu szukam informacji na temat MERLINA U740, którego Era zamierza umieścić w swojej ofercie. Wiele się nie dowiedziałem, ale szukam dalej.
jeżeli juz bardzo potrzebujesz informacji wykraczających poza informacje techniczne i prasowe producenta to zajrzyj na fora poświęcone NOKI.
W google trochę mi ich przed chwilą wywaliło. To samo w tych 2 innych.
Powodzenia
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inne foru

Post autor: zDaleKi »

Vipera pisze:mam nadzieję, że mi admin tego postu nie wywali
Jeszcze chwile a cały wątek wyleci na śmietnik ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

FORUM 6630 UMTS

Post autor: bob »

Jest forum z umts i nokią 6630/80 działa jak to ,więc nie będzie problemu coś wyszukać http://www.pdaclub.pl/forum/search.php?mode=results
pozdr bob :twisted:
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

U 740

Post autor: bob »

Jeszcze jedno czytałem coś o U 740 no ,ale mnie to nie interesowało więc ... Zdaje się ,że to żeden HIGH END ma dorównać OPTION FUSION + (HSDPA READY)czy GLOBETROTTER 3G+ (HSDPA READY).Prędkość 1,8 Mb więc tyle samo ile ja teraz mam nominalnie na zwykłym GT 3G+.Dobrym oknem na świat pod względem HSDPA,3G jest http://www.3g.co.uk Z tego miejsca ruszyłem i znalazłem np. drivery programy i firmware`y do OPTION o co się pytają praktycznie na wielu forach na świecie bo producent nieudostępnia dla klientów orange,vodafone itp.
pozdrawiam bob :twisted:
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inne foru

Post autor: gnd »

:idea: nie chce robic kryptoreklamy ale dobre forum o komórkach i wapie/www jest na http://www.uiq.pl
ODPOWIEDZ