Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

Witam. Orientuje się ktoś czy w Hiszpanii jest obowiązek rejestracji numeru? A druga sprawa wie ktoś jak jest tam z pakietami internetu i kto ma największy? Zasięg udało mi się sprawdzić (LTE-A w całym mieście z Orange jak i Vodafone co raczej nie dziwi mnie w sumie) jednak nigdzie nie mogę znaleźć cen pakietów i najbardziej opłacanych taryf(hiszpański jak i Google tłumacz nie chcą współpracować jak nalezy). Chodźi mi głównie o internet (zużyje może jakieś 40GB) i potrzebuje taryfy internetowej (coś podobnego jak Orange Free u nas, bo wątpię żeby ktoś oferował w innym kraju niż w Polsce coś podobnego jak DIL).
Miasto to Malaga jeśli ma to jakieś znaczenie, pozdrawiam.
Obrazek
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: dzejk »

ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

Masakra jakie ceny, nigdzie też nie widzę pakietów większych niż 2GB...i to za 15E :/
Obrazek
Tytkins
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-01-13, 13:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: Tytkins »

Ja kupiłem Karte Orange za 20e [w kiosku na teneryfie], doładowanie ok 15e za 2gb i 30min rozmów [doładujesz w każdym sklepie] , 1gb za ok 9e, najlepiej się ma Lebara bo za 20e masz 6GB , tylko kupno karty + doładowanie pierwsze ok 40e. Karta orange jest ważna 1rok od ostatniego doładowania. Znajomi z lebary mają problem udostępniać internet na inne urządzenia, z orange nie ma tego problemu.
Tytkins
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-01-13, 13:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: Tytkins »

I jest obowiązek rejestracji karty- wystarczy dowód lub paszport. Można też <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> umowę Yoigo i zerwać w każdym momencie bez dodatkowych kosztów
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

Tak tylko w mieście 3G będzie porażką, a w Lebarze z tego co się orientuje nie ma LTE. Teraz jest promocja w Orange i jest 3GB za 15E. Trochę słabo, ale jade ze znajomymi to może kupimy usługę w Spain Internet za 250euro/msc nielimitowany.
Obrazek
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

https://simcard.spainsur.com/home/50-si ... spain.html
Co sądzicie? Wygląda niby ok, transfer wystarczający. Będzie działać czy jakiś kit?
Obrazek
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: dzejk »

Wujek google mówi, że jest ok. Ponadto jak płacisz przez paypala to niczym nie ryzykujesz.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

Szukałem i nie mogę znaleźć tylko jednego. Na zasięgu jakiej sieci to działa? Spain Internet działa na Orange, a tutaj nie ma nic podane. Pisze że w Maladze jest 4G+, czyli pewnie Orange Lub Vodafone, ale czy aby na pewno?
Obrazek
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet do Hiszpanii i rejestracja numeru

Post autor: ml13 »

Dostałem odpowiedź od sprzedawcy, więc pozostawie tutaj informacje. Może komuś się przyda. Karta działa na sieci Vodafone, więc chyba najbardziej rozwiniętej sieci tam. Dzięki wszystkim za pomoc :)
Obrazek
ODPOWIEDZ